+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 75

Temat: Ginekolodzy

Nie zarejestrowany
    Guest

Ginekolog

W Krakowie polecam klinikę Femina tam urodziłam mojego dzidziusia a lekarze byli mega kompetentni i cierpliwi.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Znalezienie dobrego ginekologa, któremu będziemy ufać jest ważne. Ja na szczęście już takiego mam. Od dawna chodzę do lekarza Antoniego Kubiaka w Koninie. Ufam temu lekarzowi i jestem pewna co do jego wiedzy i umiejętności.

AnetaKrakow
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    W Krakowie polecam klinikę Femina tam urodziłam mojego dzidziusia a lekarze byli mega kompetentni i cierpliwi.
    Jaki porod wybralas w Feminie? Powaznie rozwazam wybor tej kliniki i wlasnie szukam polecen

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał AnetaKrakow Zobacz post
    Jaki porod wybralas w Feminie? Powaznie rozwazam wybor tej kliniki i wlasnie szukam polecen
    Ja robilam CC. Panikara ze mnie, a i przeciwstazan nie bylo Ot i tak.

AnetaKrakow
    Guest
    I jak przeszlas? Jak w ogole ceny?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jankowski ma ceny calkiem ok. Ja za CC placilam 5 tys. Wiem, ze naturalny jest drozszy, ale wiadomo ze masz w cenie wszystkie badania, no peelen pakiet. Ja cc przeszlam bardzo dobrze.

AnetaKrakow
    Guest
    Bardzo dziekuje za informacje!

Nie zarejestrowany
    Guest

Ginekolog

Moją ciążę też prowadził dr Jankowski i rodziłam w jego prywatnej klinice Femina. Bardzo dobrze wspominam ten czas, zarówno wizyty u doktora jak i pobyt w klinice bo czułam, że jestem w dobrych rękach. Wszystkie badania wykonywane od ręki i świetna opieka to zdecydowanie największy ich plus.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli mieszkacie w okolicach Konina i poszukujecie tutaj dobrego gabinetu ginekologicznego to polecam wam zgłosić się do Lekarza Antoniego Kubiaka. Jego gabinet znajduje się na ulicy Kleczewskiej 25. Sama od dawna korzystam z jego usług i zawsze spotykałam się z pełny, profesjonalizmem z jego strony.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dobry gabinet ginekologiczny, w którym będziemy czuć się komfortowo to podstawa. Jeżeli mieszkacie w Katowicach i rozglądacie się za sprawdzonym gabinetem ginekologicznym to skontaktujcie się z placówką Vita Longa. Tam na pewno wam pomogą.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości