+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75

Temat: Ginekolodzy

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mnie koleżanki kiedyś nastraszyły, przed pierwszą wizytą u ginekologa. tyle co się nasłuchałam to..aaa...szkoda gadać po prostu. Ostatecznie okazało się, że nie jest źle. Nie wiem, być może to kwestia lekarza. U mnie był to dr Kubiak z Konina. Co mnie zaskoczyło to jego podejście do pacjenta. Myślałam że będzie mega stres - a tu miłe zaskoczenie.

alkaa26
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Mnie koleżanki kiedyś nastraszyły, przed pierwszą wizytą u ginekologa. tyle co się nasłuchałam to..aaa...szkoda gadać po prostu. Ostatecznie okazało się, że nie jest źle. Nie wiem, być może to kwestia lekarza. U mnie był to dr Kubiak z Konina. Co mnie zaskoczyło to jego podejście do pacjenta. Myślałam że będzie mega stres - a tu miłe zaskoczenie.
    Co racja to racja..pierwsza wizyta zawsze jest najgorsza. No ale jak już przez to przejdziemy to później jest już z górki. Też jestem z Konina i sporo moich koleżanek do niego chodzi. Coraz bardziej biję się z myślami czy aby nie zmienić swojego ginekologa na dr Kubiaka..

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Witam,ostatnio byłam u ginekologa i powiedział,że konieczny jest zabieg laparoskopowy. Przestraszyłam się,poniewaz nigdy nei miałam zadnego zabiegu ginekologicznego. Co możecie powiedziec na temat takich zabiegow,.. proszę o rady osoby,ktore wiedzą i miały taki zabieg.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-08-19 o 22:13

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Jak dowiedziałam się o ciązy na szybko poszłam do ginekologa na NFZ i zostałam u niego do dziś, wkońcu po wielu nieudanych próbach trafiłam na swojego ginekologa bo Ci prywatni bez rewelacji.
    Bo ciąże też miałam ochotę prowadzic prywatnie ale skoro lekarz okazał się tak dobry to przy nim zostałam
    Zawsze idę na umówioną godzinę i największe opóźnienie trwało 10 minut.Lekarz nigdy się nie śpieszy spokojnie przeprowadza wywiad, zleca każde potrzebne badania.W ciąży objął nas ciepłą i serdeczną opieką mimo problemowej ciąży.I teraz też u niego się leczę cały czas.Więc wszytko zależy od człowieka bo mimo że nie bierze od pacjentek kasy potrafi się nimi odpowiednio zając.A powiem Wam że poleciłam go kilku koleżankom i wszystkie bardzo go chwalą szczerze mówiąc nawet u jednej przeprowadził odpowiednie badania i okazało się że ma zmiany rakowe a lekarz któremu płaciła prywatnie stwierdził że nic się nie dzieje mimo że miała wyrażnie niepokojące objawy.Także z doświadczenia powiem że za kasę nie zawsze jest lepiej....

Jeśli chcecie leczyć niepłodność to również najlepiej wybrać się prywatnie. https://gameta.pl Polecam Gametę.
    Ostatnio edytowane przez telika ; 30-09-19 o 08:35

gemelkamariola
    Guest
    Jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży postanowiłam udać się do dobrego ginekologa. Zależało mi na tym, aby moją ciąże prowadził ktoś kompetentny . Polecono mi gabinet mediluxclinic.pl i to był strzał w dziesiątkę. Jak tylko pojawiły się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości - od razu dostawałam odpowiedź. Super podejście do pacjenta!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości