+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Seksuolodzy

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Seksuolodzy

można go znaleźć pod pod adresem http://www.seksuolog.pl - dr Wiesław Ślósarz są różne zdania, podobno niezbyt miły ale bardzo dobrze pomaga ?

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

Seksuolodzy

Polecani seksuolodzy

Nie zarejestrowany
    Guest

re:

Cytat Napisał littleprince Zobacz post
    można go znaleźć pod pod adresem seksuolog.pl - dr Wiesław Ślósarz są różne zdania, podobno niezbyt miły ale bardzo dobrze pomaga ?
    Ta osoba jest koszmarna I nie zachowuje poufnosci wizyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-07-15 o 10:16

adam56
    Guest
    Ja korzystałem z pomocy doktor Normantowicz-Zakrzewskiej z Poznania. Na początku bałem się wizyty u kobiety seksuolog, ale obawy okazały się bezpodstawne, ma bardzo dobre podejście i w trakcie wizyt nie odczuwałem dyskomfortu

Nie zarejestrowany
    Guest
    kogo polecicie w krakowie?

StrzalaM
    Guest
    Ja polecam Kamila Perończyka. Leczę się u niego już poł roku i powoli udaje mi się przełamywać w swoim problemiie...

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Mój mąż miał problemy z erekcja. Zastanawiał się czy się wybrać do psychologa seksuologa czy nie, ale w końcu stanęło na tym, ze po prostu kupił sobie tabletki na erekcję bez recepty ( brał cum on).

I pomogło Aczkolwiek wcześniej sama namawiałam go na wizytę ( nie wiem czemu faceci mają przed czymś takim opory oraz wstydzą się nawet zapytać).

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Dziwisz się? W wielu przypadkach dla faceta jest to zaprzeczenei jego męskości. I wielki stres z powodu tego,ze nie jest w stanie zaspokoic swojej partnerki tak jakby chciał ją zaspokoić. Sam cum on mu pomógł z uwagi na to,ze jest to dość mocny środek i pewnie jakby się wybrał do seksuologa to seksuolog by mu również polecil ten środek z uwagi na to,ze przy problemach z erekcją powinno się na poczatku wprowadzać włąśnie takie leczenie, a nie od razu faszerować się viagrą i pochodnymi sildenafilu, które nie są takie niegroźne.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości