+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Kardiolodzy

Nie zarejestrowany
    Guest

Kardiolodzy

Lekarz kardiolog Marek Każmierski z Leszna/k.Poznania.Wspaniały fachowiec.Polecam!

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

Kardiolodzy

Polecani kardiolodzy

Nie zarejestrowany
    Guest

kardiolog - Warszawa

Polecam p. dr Małgorzatę Wojciechowską jest nie tylko świetnym fachowcem ale też ciepłym człowiekiem. Potrafi przedyskutować z pacjentem wszystkie problemy związane z chorobami serca i ustawić leczenie jak niewielu kolegów i koleżanek po fachu. przychodnia specjalistyczna prosen (płocka 17)

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Katowice
    Polecam dr n.med. Jolantę Matuszewską-Radwańską, która przyjmuje w Chorzowie. Jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Ma rewelacyjne podejście do pacjentów- poświęca dużo czasu na wyjaśnienie pacjentowi różnych kwestii i samą rozmową potrafi zmienić nastawienie pacjenta do życia i do choroby. Świetna specjalistka w chorobach związanych z nadciśnieniem, ale mam wrażenie, że zna się na każdej dziedzinie medycyny.

Nie zarejestrowany
    Guest

Smile Polecany kardiolog - diabetolog w jednym

Witajcie,

jeśli jesteście z Łodzi i potrzebujecie konsultacji polecam zajrzeć tutaj:
    http://www.kusowska.pl/

wzoltak
    Guest

Jestem po rozległym zawale serca

Jestem po rozległym zawale serca, poznałem lekarzy z prawdziwego zdarzenia.ODDZIAŁ KARDIOLOGII INWAZYJNEJ W TARNOWIE proszę przeczytać na mojej stronie internetowej w zakładce "zawał" oraz "ratunek" strona www.pozioma.pl (tylko proszę nie uważać tego linku jako spam!) to chwile z mojego życia. Pozdrawiam wszystkich.

Nie zarejestrowany
    Guest

rekomendowany kardiolog

w takim razie i ja polecę specjalistę! moja mama chodzi do p. dr Małgorzaty Wojciechowskiej i jest bardzo zadowolona, pani doktor jest przede wszystkim rzetelna, zawsze przeprowadza pogłębiony wywiad i patrzy na pacjenta jako na całośc, a przy tym bije od niej taki spokój. Przyjmuje w przychodni PROSEN.

anka.krakow
    Guest

re:

Magdalena Kaźnica Pani doktor z krakowa przyjmuje w ultragenie na dietla Pani doktor ma ogromne doświadczenie, jest nawet autorem jakiś podręczników medycznych. ogroimna ogromna wiedza połączona z zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy

Guest
    Guest

Kardiolog

Moj maz choruje na serce. Pan doktor Maciej Zarebinski, zaproponował nie tylko doskonały plan leczenia ale także nakłonił mojego uprtego meza do stosowania sie do tego planu. Wspanialy człowiek, doskonały specjalista. Wiem ze przyjmuje w grodzisku mazowiecki ale takze w Warszawie na Woli. Ma swoja strone internetowa : zarebinski.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-03-18 o 22:29

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Jesli chcielibyście wybrać się z dizeckiem do kardiologa to polecam Balumed na WIlanowie w Warszawie. Pracuje tam pani Zacharska Kokot Ewa, która specjalizuje się w leczeniu małych pacjentow i ma w tym bardzo duże doświadczenie. Wizyty są prywatne.
    balumed.pl/specjalizacje/kardiolog-dzieciecy/
    Zatrudniona aktualnie w Zakładzie Kardiologii Pediatrycznej Instytutu Matki i
    Dziecka w Warszawie. Przeprowadza konsultacje kardiologiczne i
    echokardiograficzne u noworodków, niemowląt i dzieci w Klinice Neonatologii,
    Klinice Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka, Klinice Pediatrii, Klinice
    Chirurgii, Klinice Onkologii, Klinice Neurologii oraz Poradniach
    Specjalistycznych Instytutu Matki i Dziecka.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-04-18 o 22:09

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości