+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Psychiatrzy

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

Psychiatrzy

Polecani psychiatrzy

Nie zarejestrowany
    Guest

beznadzieja:(

po 13 latach leczenia u jednego lekarza depresji, nerwicy lekowej i w ogóle wypalenia całkowitego z powodu pracoholizmu,następny lekarz w tej samej przychodni , po odczytaniu mojej historii w karcie, zdziwił sie na moje słowne ente oswiadczenie,czemu nie moge sie dźwignąc ze zdrowiem: to pani zasypiała o ok.3.00-4.00 nad ranem i na siódma do pracy? to pani do 2,00 w nocy pracowała nad papierami? to pani była odpowiedzialna za dział? to pani miała mobbing? tu nic nie ma! a psycholog ta sama , w pierwszym opisie ocenia mnie, ze jestem osoba siln a,roszczeniową,waleczną, aw drugim niedługo , ze delikatna, wrażliwą itp.

PsychologiiTAK
    Guest
    W takich przypadkach, nie nalezy poprzestać na jednym lekarzu.. Szukać, aż znajdziesz takiego, który spojrzy na Ciebie "globalnie" i będzie potrafił dotrzeć do Ciebie. Ja znalazłam po kilku nieudanych próbach. Nie poddawaj się!!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najpierw jednak u ludzi musi zmienic się myślenie. Nie moga sądzic, że skoro wysyła sie ich do psychologa, to od razu sa "chorzy psychicznie". Niestety w naszym kraju wciąż pokutuje myślenie zaściankowe i wiele osób z takich powodów rezygnuje z leczenia, które mogłoby odmienić na lepsze jego życie!

Nie zarejestrowany
    Guest

Dr daniel dudek

Cytat Napisał admin Zobacz post
    Polecani psychiatrzy
    Polecam dr Daniela Dudka. Jest super psychiatrą, do tego bardzo uprzejmym człowiekiem. Dzięki niemu zaczynam normalnie żyć. oto info:
    http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/daniel-dudek,24885/psychiatra/warszawa/#miejsca-pracy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-10-14 o 15:36

PsychologgiaPlus
    Guest
    Zapraszamy do naszego gabinetu Psychologgia przy Chmielnej 28a m1a (w pobliżu kina Atlantic). Sprawdźcie naszą ofertę na naszej stronie www

Nie zarejestrowany
    Guest

Psychiatra Kraków

A ja serdecznie polecam psychiatrów z Krakowa gabinetyszansa.pl Pani Magdalena lub Hanna.. naprawdę świetni specjaliści
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-03-19 o 14:38

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości