+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Temat: Celiakia

celiakia
    Guest

Celiakia

Najprawdopodobniej mam celiakię - ujawnioną już w dorosłym życiu. Długo myślałam, że to alergia, niestety Przeszłam już testy krwi, teraz czekam na biopsje jelita i wyszukuję przepisy na jedzenie bezglutenowe. Czy znacie smaczne dania bez glutenu? proszę o przepisy i pozdrawiam

marleta
    Guest
    Fajnie, że wypuścili takie produkty. Dobrze, że chociaż niektórzy producenci starają się dostosować do osób z celiakią. Widziałam, że jest kilka tych produktów, a nie tylko jeden. To bardzo dobrze!

katie_mel
    Guest

Unhappy

Cytat Napisał marleta Zobacz post
    Fajnie, że wypuścili takie produkty. Dobrze, że chociaż niektórzy producenci starają się dostosować do osób z celiakią. Widziałam, że jest kilka tych produktów, a nie tylko jeden. To bardzo dobrze!
    marleta ale jakie produkty? bo ja nie widzę żadnej informacji ani w Twoim poście ani wcześniejszym. Widocznie moderator forum usunął.

majkakaja
    Guest
    Wejdź sobie na tę stronę, tam jest wszystko wyjaśnione. Są szczegółowe informacje o produktach bezglutenowych. Mam nadzieję, że się przyda http://goo.gl/frqCI . Mam nadzieję, że nie będzie problemu ze stroną.

greta_eta
    Guest
    Cytat Napisał majkakaja Zobacz post
    Wejdź sobie na tę stronę, tam jest wszystko wyjaśnione. Są szczegółowe informacje o produktach bezglutenowych. Mam nadzieję, że się przyda http://goo.gl/frqCI . Mam nadzieję, że nie będzie problemu ze stroną.
    No ja spokojnie weszłam na stronę. Jak wy to robicie, w sensie jak szukacie tego typu produktów? Jestem z lekka przerażona, przeglądałam posty zamieszczane na forum celiaki nie wiem na ile te produkty są dostępne? Korzystacie też?

morelkowanowa
    Guest
    No trzeba szukać inaczej nie da rady, ja wchodzę na stronę Stowarzyszenia Osób z Celiakią i tam patrze z kim współpracują. A dodatkowo jest tam lista produktów bezglutenowych, oferowanych przez różnych producentów.

Fsid
    Guest
    No to dobry trop! Tak w zasadzie można do tego dojść, jeszcze na forum celiakia jest lista producentów... Fakt Profi też już jest.

orlaona
    Guest
    Trzeba sobie jakoś radzić, nie ma innej opcji. Szukanie produktów bezglutenowych to nic fajnego ale dobrze, że można przynajmniej już coś w internecie wyszperać, jakieś informacje, uwagi itp. To pomaga, nawet bardzo.

tredka
    Guest

lista się powiększa :)

Znalazłam całkiem sporą listę producentów tego typu żywności na forum celiakia
    m.in wspominany już profi. Głowa do góry, będzie coraz lepiej )))

Quele
    Guest
    Powiększa tylko nadal pozostaje dyskomfort tego, że nie możesz spontanicznie zdecydować "teraz zjem sobie..."

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości