+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Czy ktoś słyszał o tabletkach Lesine?

Justyna765
    Guest

Jakie są skutki uboczne Lesine?

witam Panie. ja biore Kontracept od 2 miesiecy i powiem Wam ze nie czuje po nich zbytniej róznicy. Róznica jest tylko to ze miesiaczke mam łagodniejsza (zawsze miałam bolesne) aa mam jeszcze wieksze łaknienie. chciałabym właśnie spróbowac Lesine ale boje sie jakiś skutków ubocznych.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-06-13 o 10:40

Nie zarejestrowany
    Guest

Skutki uboczne Lesine

Piersi bolą gdy zapisali wam za dużą dawkę tak mi powiedziała ginka
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-06-13 o 10:38

3. Metody antykoncepcji w czasie karmienia piersią Wskaźnik Pearla ocenia skuteczność ANTYKONCEPCJI Niskodawkowe tabletki antykoncepcyjne polecane dla młodych kobiet Metody antykoncepcji: tabletki hormonalne jednoskładnikowe (minipigułki)
    Nie zarejestrowany
    Guest

Lesine

Ja niestety odczułam negatywne skutki po Lesine. Po dwóch latach brania Asubteli skusiłam się na tańsze (10zł) Lesine. I u mnie niestety tragedia.. Piersi okropnie bolą, sama nie mogę ich dotknąć, a co dopiero jakby kogoś pokusiło. Libido z wysokiego na zero, dodatkowo denerwuję się o byle co i nie czuję się najlepiej.
    I uwierzcie dziewczyny- jeśli bolą was piersi od razu skonsultujcie to z ginekologiem.. Będziecie zwlekać "bo może nie od tego", "bo da się wytrzymać a może urosną" . Ja zwlekałam dwa lata, które szybko minęły i już nigdy nie będę na to zlewać.

Nie zarejestrowany
    Guest

Smile lusia

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam,

Dostałam od ginekologa nowe tabletki, podobno jakaś nowość, nazywają sie Lesine, czy ktoś z was o nich słyszał?

Pozdrawiam
    Witam ja od niedawna stosuję lesine i jestem zadowolona.Nie mam problemów z cerą, nie przytyłam a jedynie piersi mam obrzęknięte ale to dobrze bo jak dotąd miałam małe a teraz są ładne i jędrne.

Nie zarejestrowany
    Guest

masakra

ja biore juz drugie opakowanie, jestem wlasnie na koncu.. piersi na poczatku myslalam ze mi odpadna, bardzo urosly i zauwazylam spadek libido, zmiany nastroju i zwiekszony apetyt.. ale na kazdego dzialaja inaczej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Skutki uboczne nie polecam!

Hej dziewczyny po urodzeniu dziecka lekarz zapsiał mi tabletki Yasmine cena dość wysoka bo płaciłam 45zł czułam się po nich dobrze, byłam na diecie odchudzanie przynosiło efekty nie miałam żadnych skutków ubocznych, w aptece zaproponowali mi odpowiednik Lesine skusiła mnie cena bo płacę 29zł i się zaczęło na początku plamienia bóle podbrzusza, wogule nie mam chęci na sex, jestem strasznie opuchnięta no i przybrałam 5kg stosując tą samą dietę a na dodatek mam bardzo częste bóle migrenowe czasami nie do wytrzymania. Niedługo będę szła do ginekologa i porozmawiam z nim o tych tabletkach od początku mi odradzał je brać, ale ja nie posłuchałam. Napewno nie będe już ich brać koncze opakowanie po 2 latach mam dosyc, może wrócę do poprzednich albo zapytam się o innych sposobach antykoncepcji.

Nie zarejestrowany
    Guest

masakra

Od czerwca bralam je. Przechodzilam to strasznie do dzisiejszego dnia gdzie biore ostatnia tabletke i koncze z tym. Mialam mdlosci, ciagle bole brzucha, wymioty... watroba nie wytrzymala . Mam nadzieje ze plastry to zmienia .

Nie zarejestrowany
    Guest
    hey;] ja od 4 miesięcy biorę te tabletki, i dopiero teraz zaczęły boleć mnie piersi, często mam plamienia, które ustępują pod koniec blistra. cena słaba bo 36 pln ;/

Nie zarejestrowany
    Guest

Cera

Cytat Napisał chikara Zobacz post
    Ja też je biorę od 3 miesięcy i jestem zadowolona, na początku miałam plamienia, ale ustały Są rewelacyjne, bo popprawiła mi się cera, nie mam zaskórników i pozamykały mi się pory, dobrze się czuję, nie boli mnie głowa i mam ochotę na sex....
    możesz spokojnie je brać, spośród wielu innych, jakie brałam, te mi najbardziej odpowiadają
    Napisz za jakiś czas jak się czujesz, pozdrofffka
    a po jakim czasie poprawiła Ci się cera??

Nie zarejestrowany
    Guest

aaaaaa

Nie słyszałam ale za to mogę polecić slimette http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...wien,id,t.html . Ze mną zrobiły cuda, efekt rewelacja !

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości