+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
    Nie zarejestrowany
    Guest

Tabletki antykoncepcyjne Lesine

Witam,

Dostałam od ginekologa nowe tabletki, podobno jakaś nowość, nazywają sie Lesine, czy ktoś z was o nich słyszał?

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-12-14 o 13:47

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja też je biorę od 3 miesięcy i jestem zadowolona, na początku miałam plamienia, ale ustały Są rewelacyjne, bo popprawiła mi się cera, nie mam zaskórników i pozamykały mi się pory, dobrze się czuję, nie boli mnie głowa i mam ochotę na sex....
    możesz spokojnie je brać, spośród wielu innych, jakie brałam, te mi najbardziej odpowiadają
    Napisz za jakiś czas jak się czujesz, pozdrofffka

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Faktycznie też czytałam o upławach na początku na innych forach, ale wszyscy piszą, że ustają. Ja akurat nie miałam upławów na początku, ale wiesz, każdy organizm reaguje innaczej na zmianę hormonów. Co do ceny, to drogo płacisz, zobacz w innej aptece, ja w Łodzi kupuję po 26,90, a czytałam, że laski płaciły gdzieś nawet po 24 zł z groszami !!!

ywona88
    Guest
    Witam, wybrałam właśnie pierwsze opakowanie Lesine. Trzymam wagę jak na razie, cera wygląda na zdrowszą. Dobre pigułki, jestem z nich zadowolona

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar malinka83
    Mieszka w
    Piła
    Ja długi czas brałam Yasmine. Jestem ciekawa czy te tabletki są podobne? Cena nawet 32 zł to mało w porównaniu do Yasmine za które płaciłam 49 zł :/ Masakra (

Dagmara123
    Guest
    Świetne tabletki nowej generacji. Ja biorę Lesine już 3 miesięcy i czuje się po nich wspaniale.Dla mnie Rewelacja! Nie jestem nerwowa, nie tyję, Libido ok. Polecam

Nie zarejestrowany
    Guest
    A nie bolą was po Lesine piersi? ja jestem po dwóch opakowaniach i od miesiąca odczuwam tego typu dolegliwości... może nie jakieś super intensywne, ale jednak przeszkadza. nie wiem, czy jest to związane z tabletkami, czy to zbieg okoliczności, że zaczęło boleć niedlugo po zmianie...

Nie zarejestrowany
    Guest

Cera mi się poprawiła, ale piersi bolą...

Witam, ja biorę drugie opakowanie.Czuję się świetnie upławy minęły w połowie pierwszego opakowania. Cera też wygląda zdrowiej tylko piersi troszkę bolą ale da się przeżyć.Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-06-13 o 10:43

Nie zarejestrowany
    Guest

Wcale nie mam większego apetytu na seks ;/

Ja jestem w połowie pierwszego opakowania. Upławów żadnych nie mam ale za to okropnie bolą mnie piersi, są takie nabrzmiałe i twarde, no i strasznie sucha skóra, wszędzie! Az swędzi. Masakra jakaś! A i zwiększonego apetytu na sex nie zauważyłam, może nawet odwrotnie......
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-06-13 o 10:42

Nie zarejestrowany
    Guest

Po Lesine bolą mnie piersi

hej. Ja biorę Lesine dopiero pierwsze opakowanie, właściwie kończe. Poprawy cery nie zauważyłam, ale plamień nie miałam żadnych. Jedyny skutek uboczny jaki zauważyłam to bardzo bolą mnie piersi. Libido mam niskie, ale przy poprzednich tabletkach też było kiepsko. Mam pytanie czy któraś z was wie może kiedy można zauważyć zmianę ( w libidzie i wadze), że dane tabletki w tym pomogły w porównaniu z poprzednimi. Czy powinnam zobaczyć to już po pierwszym opakowaniu, czy później?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-06-13 o 10:42

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości