+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
    Nie zarejestrowany
    Guest

Miałam takie bóle

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    A nie bolą was po Lesine piersi? ja jestem po dwóch opakowaniach i od miesiąca odczuwam tego typu dolegliwości... może nie jakieś super intensywne, ale jednak przeszkadza. nie wiem, czy jest to związane z tabletkami, czy to zbieg okoliczności, że zaczęło boleć niedlugo po zmianie...
    Hej ja miałam tak samo i musiałam je przestać brać. Moje piersi były jakieś dziwne twarde. I miałam codziennie mdłości. Dużo osób je chwali a mi one niestety nie przypasowały, a szkoda :/

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki

Biorę je ponad rok. Jako dojrzała kobieta z dwójką dzieci i porównaniem z innymi tabletkami i plastrami, te są naprawdę ok. Poza podstawowym działaniem antykoncepcyjnym, czyli możliwością bezpiecznego baraszkowania ha ha ha, nie zauważyłam "innych" skutków ubocznych Jeśli mam porównać w/g powyżej opisanych przez Pań norm...to cera bez zmian, choć nie szukałabym uzasadnienia w pigułce, bo zawsze była ok, waga też jest ok, jeśli poza pigułką cały czas o niej pamiętamy i niekoniecznie nasze słodkie zachcianki tłumaczymy hormonami... Spadek masy ciała, który nastąpił przy zażywaniu tej akurat tabletki spowodowany był tym, ze takowa nie zatrzymywała wody w organiżmie. Czyli coś na czym nam kobietom zależy... Mniej wody, mniejsza waga ciała. I tu, wieki ukłon dla farmacji...ale, jak każdy kij ma dwa końce...spadło również mocno libido. I to bardzo zauważalnie u kobiety z dużym temperamentem!
    I teraz , to juz sama nie wiem co jest lepsze/gorsze? Troszkę więcej wody w organizmie i wspaniałe poczucie pożądania faceta ...czy galopujące suchoty w miejscach intymnych ?

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar rutkar
    Mieszka w
    Warszawa
    ja zdecydowanie stawiam na doustną antykoncepcję, akurat biorę inne tabletki, ale sam fakt- nie ma to jak spokojne baraszkowanie^^ biorąc pod uwagę, że wody nie zbieram, libido nie zauważyłam spadku, więc ideał <3

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki antykoncepcyjne lesine

Cześć dziewczyny ja zaczełam je brac wcześniej brałam signetella 30 i bylam bardzo zadowolona nietyłam piersi nie bolały ale trosze urosły a teraz lekarz zmienił mi na lesine i cena mnie zaskoczyła 40zł ale widze że ma duzo negatywnych opini zobaczymy co bedzie pozdrawiam

krokodylek
    Guest
    a ja biorę Belarę i poprawił mi się stan skóry i włosów, libido nie uległo zmianie,waga też ani drgnęła

gdanszczanka
    Guest
    Cytat Napisał krokodylek Zobacz post
    a ja biorę Belarę i poprawił mi się stan skóry i włosów, libido nie uległo zmianie,waga też ani drgnęła
    u mnie przy belarze nie wystąpily żadne skutki uboczne- na początku zauważyłam minimalne plamienie ale w kolejnym miesiącu juz nie bylo.

Nie zarejestrowany
    Guest

Anty Lasine

Hej☺. Mam pytanie tyjecie od nich? Bo patrząc na wagę chciałabym aby została taka jaka jest

eviv
    Guest
    Ja po belarze nie przytyłam ani grama, nawet na początku kiedy organizm się dostrajał, a libido bym powiedziała że nawet wzrosło, chociaż może wrażenie takie daje też brak stresu że zajdę w ciążę

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    katoewice
    Od pigułek się nie tyje. Ewentualnie od jedzenia się tyje. Pigułki mogą spowodować zatrzymanie wody w początkowych fazach, ale to tez nie wszystkie. Zazwyczaj pigułki które maja mało hormonów, nie powodują skutków ubocznych. Przykładem takich pigułek sa Vines, ja je stosuję już 2 miesiące i ani woda mi się nie zebrała, ani głowa mnie nie boli, same plusy
    Ostatnio edytowane przez kikil ; 03-08-17 o 16:55

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki

zgadzam sie z kikil... tabletki nie powoduja tycia.. co najwyzej moga zwiekszyv apetyt co rowna sie z wiekszymi porcjami jedzenia i w efekcie tyciem.. ale takjest tylko wtedy gdy antykoncepcja jest zle dobrana.. ja od roku biore belare i nie mam takichproblemow, moze tez dlatego ze maja malo hormonow inie powoduja skutkow ubocznych.. w kazdym badz raziejestem z nich zadowlona

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości