+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 107
    Nie zarejestrowany
    Guest

Uwolnij się od alergii

odczulałam się 7 lat i 3 jako dziecko co mi to dało ? nadwagę... i zero efektu...

Nie zarejestrowany
    Guest

A ja tylko przez 3 lata i się udało

Więc jednym pomaga a innym nie

Nie zarejestrowany
    Guest

alergia

bzdura.jadlem wszystkie leki jakie sa i nic nie pomaga.odczulalem sie rowniez i tak samo tylko szkoda czasu i pieniedzy-nic nie pomaga.najlepiej wyjechac nad morze i nie miec kontaktu z alergenem.nie ma innego leku.

Nie zarejestrowany
    Guest

alergia na roztocza

Ja mam alergię na roztocza, więc cały rok jestem zakichana. I tak naprawdę ulgę poczułam dopiero wtedy, kiedy sprawiłam sobie porządny odkurzacz z fitrem wodnym i filtrem Hepa niemickiej firmy Thomas. Teraz mogę powiedzieć, że moja walka z kurzem jest wyrównana, bo ten odkurzacz naprawdę zbiera wszystko. A leki... cóż, małą fortunę w aptece zostawiłam i tyle.

Nie zarejestrowany
    Guest

racja

Ja terz jestem zalamana lekarze przypisują mi ich zdaniem coraz to nowsze skuteczniejsze leki i coraz droższe oczywiście a ja jak ta głupia kupuje i nic ciągle mam katar kaszel i pieką mnie oczy ....... stracilam już nadzieje i wiare w lekarzy a co do szczepionek odczulających ............. szkoda słów !!!1

Nie zarejestrowany
    Guest

cena

jestem mamą 5-tnie córeczki,również zachorowała na alergie,proponowano mi odczulanie dla niej, ale nie wiem czy podołam finansowo, ponieważ nie wiem ile kosztują szczepionki.

Nie zarejestrowany
    Guest

alergia,astma

Witam ;-) zaczyna się wiosna i alergia :-( ja jestem uczulona na trawy i brzoze czyli katar,obrzęk nosa,pieczenie,łzawienie oczu i tak dalej :-( Moja córka jest uczulona na kurz,rybe,orzechy więc alergia i astma jest z nami cały rok :-( też mam już dość ! :-(

Nie zarejestrowany
    Guest

Plasmacluster

Poczytajcie sobie o japońskiej technologii Plasmacluster !!!

Nie zarejestrowany
    Guest

odczulanie

Ja odczulałam się preparatem Purethal, byłam uczulona na pyłki traw i teraz kiedy zbliżają się wakacje nie nosze już ze sobą tony chusteczek. o odczulaniu warto porozmawiać z dobrym alergologiem.

Nie zarejestrowany
    Guest

Leczenie alergii

Podobno skuteczniejsze są te szczepionki w formie zastrzyków. A dodatkowo te podawane doustnie są droższe. Dużo informacji o odczulaniu można znaleźć w internecie np.: alergianapylki.pl

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości