+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 107
    Nie zarejestrowany
    Guest

Alergia..... jestna nią sposób

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    odczulałam się 7 lat i 3 jako dziecko co mi to dało ? nadwagę... i zero efektu...
    Witam. Zapraszam na mojego bloga. walczozdrowie.blogspot.com Opisuję tam historię mojej walki o życie córki. Nam pomogło.
    Pozdrawiam. Tatiana.

KamilaDar
    Guest
    Witam. Mi niestety wracają chyba problemy z alergią na roztocza (co noc zatkany nos) i chciałam podpytać czy ktoś może leczył się w Salve ? Jacy tam są lekarze alergolodzy (znacie nazwiska?) i jak ich oceniacie? Zależy mi na czasie, wiec chce prywatnie, a w tym Salve widzę, że jest całkiem tanio.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-10-16 o 09:11

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój syn jest alergikiem i bierze hitaxe fast junior, dobrze się po niej czuje a co najwazniejsze katar przechodzi, a to jest największa jego zmora, bałam się ze po lekach bedzie rozkojarzony ale wszystko jest ok, zachowuje się jak zawsze czyli tryska energią

Nie zarejestrowany
    Guest
    Może inhalator pomoże w walce z alergią? na diagnosis.pl jest duży wybór i mają dobre ceny, a ich sprzet można kupić a apetakch bo jest raczej szerokodostepny Moja babcia używała aparatu do mierzenia ciśneinia z tej firmy i była bardzo zadowolona.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Inhalatory pomagaja w chwilach gdy jest najgorzej. Mam jeden taki lek sterydowy w inhalatorze i pd koniec lipca kiedy zaczyna pylić lipa to stosuję.

W innych miesiacach wystarcza mi jedynie Allegra. Kupuję sobie w aptece opakowanie tabletek, przyjmuję jak odczuwam nieprzyjemne objawy alergii. Katar sienny czy też lekkie problemy z oddychaniem. Pomaga i to co mi sie podoba to jej szybkie działanie. 30 minut od wzięcia i nie ma problemu.
    http://www.alergia-allegra.pl
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 31-07-17 o 11:04

KamilaMazur
    Guest
    Alergia skórna w dzisiejszych czasach już atakuje co 2 człowieka. Niestety jest tyle zanieczyszczeń i to robi swoje. Ale już mamy takie urządzenia które całkowicie są w stanie wyleczyć alergię przykładowo urządzenie firmy fscan.com.pl. Wiem że moja kuzynka korzystała z tego typu kuracji i na chwilę obecną alergia już ustąpiła. Oczywiście trzeba się dowiedzieć jakie kliniki posiadają urządzenia bo oczywiście nie wszystkie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-11-17 o 21:17

Nie zarejestrowany
    Guest

sok z pokrzywy

A ja mam pytanie dotyczące pokrzywy… Mama kupiła mi sok z pokrzywy (firmy Polska Róża, 100% naturalny, tłoczony bezpośrednio z pokrzywy). Wyczytała, że pokrzywa właśnie dzięki swoim właściwościom, głównie dzięki temu, że zwiększa wydalanie wszystkich szkodliwych produktów przemiany materii, podobno bardzo łagodzi objawy alergii. Ktoś się z tym spotkał? Ja alergię mam na wiele rzeczy i często takie naturalne wsparcie by się przydało, bo leków i maści mam już dosyć

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie wiedziałem ze można się wyleczyć z alergii, ale wydaje mi się ze to nie jest możliwe. Te "odczulanie" to może być niebezpieczne co?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Up. Alergii nabytej w wieku dorosłym nie można wyleczyć ale można znacznie zmniejszyć jej objawy, tak by nie byłą uciążliwa. Jeżeli mieszkacie w Gorzowie Wielkopolskim lub okolicy to Polecam wam gabinet alergologiczny, który znajduje się na ulicy Jana Pawła II 50a. Dzięki osobom tam pracującym mogę normalnie funkcjonować bez uciążliwego kataru i zaczerwienionych oczu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Hej wszystkim Niestety też z synkiem zmagamy się z tematem alergii, a raczej w jego przypadku prawdopodobnie nietolerancji pokarmowej bo często te pojęcia są mylone. Fajne wytłumaczenie różnic znalazłam tutaj eurolinefood.pl/nietolerancje-pokarmowe/alergia-czy-nietolerancja/ W przyszłym tygodniu wybieramy się na kompleksowe badania w tym kierunku. Mam nadzieję, że uda nam się coś ustalić i może dobrać odpowiednią dietę. Trzymajcie kciuki
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-04-18 o 19:38

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości