+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ortodonta Kraków

W Krakowie, dokładnie na Ruczaju, w klinice LUXDENTICA można podjąć leczenie ortodontyczne u bardzo dobrej pani dr Anna Hille Padalis. Ja u Niej byłam na konsultacji, bardzo miła i rzeczowa osoba. Finalnie aparatu nie założyłam, bo muszę jeszcze skończyć leczenie zębów i usunąć zatrzymane ósemki, ale jak to zrobię, na pewno wrócę do te

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Jest możliwe w każdym wieku, ja mam 47 lat i właśnie zakładam aparat! Całe życie żyłam z krzywymi zębami, to był okropny komplekst, którego w końcu, jako dojrzała kobieta, chcę się pozbyć raz na zawsze Wybrałam niewidoczny aparat, który tak bardzo nie rzuca się oczy, dużo odwagi i motywacji do działania daje mi rodzina, ale też mam super panią dr. Chodzę do Rock Your Smile w Wawie, do dr Teodorczyk.

Nie zarejestrowany
    Guest

pytanie o niewidoczny aparat

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Jest możliwe w każdym wieku, ja mam 47 lat i właśnie zakładam aparat! Całe życie żyłam z krzywymi zębami, to był okropny komplekst, którego w końcu, jako dojrzała kobieta, chcę się pozbyć raz na zawsze Wybrałam niewidoczny aparat, który tak bardzo nie rzuca się oczy, dużo odwagi i motywacji do działania daje mi rodzina, ale też mam super panią dr. Chodzę do Rock Your Smile w Wawie, do dr Teodorczyk.
    Super, gratulacje odwagi i realizacji swoich marzeń i celów Popieram! Sama będę rozpoczynać leczenie dopiero, też myślę o takim niewidocznym aparacie, widziałam że w Rock Your Smile mają kilka opcji takich "dyskretnych" rozwiązań, jaki aparat Ty dokładnie nosisz? Ceramiczny czy ten montowany na wew. stronie zębów? A może Ci chodzi o te przezroczyste nakładki?

Nie zarejestrowany
    Guest

ktoś się tu leczy?

A tu się ktoś leczył ortodontycznie może dentsm.pl/ortodoncja? Są niedaleko mnie, tak że chętnie bym się tam wybrał, opinie w sumie super, ale może ktoś się podzieli własnymi doświadczeniami? Zawsze to inaczej W sumie... tak czy siak umówię się chyba na konsultację
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-01-19 o 21:00

Nie zarejestrowany
    Guest

re

O tym, czy te przezroczyste nakładki sprawdzą się w Twoim przypadku, to już ortodonta musi zadecydować. Ja też chciałam nosić te nakładki Invisalign, ale finalnie z nich zrezygnowałam na rzecz aparatu lingwalnego Leczę się w Rock Your Smile, jak by ktoś miał pytania, to chętnie odpowiem. Aparat założyłam tez trochę późno, bo mam 35 lat. Ale w mojej pracy koleżanka nosi 50+ Niestety jak się to zaniedba, to wraz z wiekiem mogą się nasilać dolegliwości związane z wadą. To nie jest tylko kwestia estetyki...

Nie zarejestrowany
    Guest

dr Izabela Stępień?

A leczył się ktoś u dr Izabeli Stępień w Fabdencie? Ma bardzo dobre opinie. Leczyłam tam kiedyś zęby kanałowo i byłam b. zadowolona i na bazie tych pozytywnych doświadczeń jakoś mnie tam ciągnie, aby kontynuować leczenie, ale tym razem już z ortodontą.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-04-19 o 20:09

JaninkaS
    Guest
    No do prostowania zębów to masz nic innego jak po prostu aparat i tyle. A co do gabinetu w Krakowie to na Lelewela masz Stomatologię Cichoń. Mają też tutaj dobrych ortodontów.

Nie zarejestrowany
    Guest

aparaty ortodontyczne są różne!

Ale aparatów ortodontycznych jest co najmniej kilka rodzajów... To już ortodonta poleca najlepszy ale różnią się one między sobą. Jedne są mniej a inne bardziej widoczne np.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-07-19 o 13:56

Nie zarejestrowany
    Guest

ortodonta

W Warszawie faktycznie warto udać się do Rock Your Smile. Mają naprawdę świetnych lekarzy, którzy znają się na leczeniu ortodontycznym i mają odpowiednie kwalifikacje. Znam kilka osób które leczą się u nich i wszystkie bardzo mi zachwalały to centrum ortodontyczne. Opinie w sieci również bardzo dobre mają.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Co do stanu zębów, to sama jestem sobie winna Zawsze zwlekałam z wizytą aż w końcu się doigrałam konieczności chirurgicznego usunięcia
    Jeśli chodzi o uśmiech - mój nie jest piękny 3 lata temu wyleczyłam jedynkę, bo zrobił mi się ubytek. Wszystko było pięknie, na zębie ani śladu. A teraz? Pokazała mi się brązowa kreska na bokach tej plomby Muszę więc po wywaleniu zębów u chirurga iść do zwykłego dentysty

Ogólnie zastnawiam się nad implantami. https://studiose.med.pl/implanty/

Napiszcie mi jednak szczerze....Czy wstawienie implantów jest bolesne?
    Ostatnio edytowane przez telika ; 31-10-19 o 09:44

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości