+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Nie zarejestrowany
    Guest

BYŁ KONKURS: Spraw sobie przyjemność

Porozmawiajmy otwarcie o sprawianiu sobie przyjemności. Czy to nie jest treścią naszego życia? Wypowiedzi na ten temat chcemy nagradzać ciekawą książką.
    Zapraszamy do szczerości.

Masaż relaksacyjny. Wszystkie techniki

Autor: Karen Schutt

O książce:
    Masaż to alternatywny środek na codzienne dolegliwości: przynosi ulgę w bólu głowy oraz zmęczonym nogom i stopom, spiętym barkom i ramionom, przeciążonym plecom, wspomaga pracę jelit i żołądka. Masaż jest też doskonały na utrzymanie dobrej formy i pięknego ciała: ugłaskasz duszę i ciało w naturalny sposób, wykonując nieskomplikowany masaż z zastosowaniem naturalnych olejków.

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl
    Kochani, konkurs jest wciąż aktualny. Zapraszamy

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Oczywiście że sprawianie sobie przyjemności jest treścią naszego życia. Jak mówi powiedzenie pieniądze szczęścia nie dają, ale pozwalają spełnić marzenia. Dla mnie przyjemnością jest również jedzenie, nie jem żebym zapchać żołądek, ale delektuję się jedzeniem i sprawia mi to ogromną przyjemność. Cieszę się ze jestem szczupła i nie muszę sobie niczego odmawiać.
    Oczywiście nie każda przyjemność musi być związana z finansami. Masaż, który uwalnia mnie od napięcia, bólu mięśni, sprawia mi ogromną przyjemność. Lubię również masować mojego ukochanego bo widzę że sprawia mu to dużą satysfakcję. Aczkolwiek mistrzynią masażu nie jestem i przydałoby mi się jakieś szkolenie
    Poza tym masaż jest świetną grą wstępną do wspólnych igraszek z ukochaną osobą Polecam wszystkim!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar motylek1010
    Przyjemność jest jak najbardziej sensem naszego życia. Ale trzeba wniknąć w głębię słowa "przyjemność". Żeby zaznać przyjemności zazwyczaj trzeba coś poświęcić lub przeżyć trudne chwile. dobre jest tutaj powiedzenie " po burzy zawsze wychodzi słońce". Przykładem tego jest np poród. Przez 9 miesięcy nosimy pod serduszkiem tego małego człowieczka ale żeby móc z przyjemnością patrzeć jak rośnie i uśmiecha się do nas trzeba przejść przez te ciężkie "chwile" czyli poród.
    Na co dzień korzystamy z przyjemności lecz nie zdajemy sobie sprawy że zawsze jest coś kosztem czegoś. Mimo to bez przyjemności świat byłby bardzo nudny trzeba do nich dążyć aby mieć coś z życia.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    W jaki sposób ja sprawiam sobie przyjemność?? Oj mam wiele sposobów na to...jednym z nich są zakupy - jak większosć kobiet lubię zakupy i jak mam kilka groszy to lecę je wydać. Ładna bluzka lub fajne spodnie sprawiaja mnie ogormną przyjemnośc - jak dobrze wyglądam w ciuchach czuję się pewniej. Przyjemnośc sprawia mi spędzenie czasu z przyjaciólmi, lubię się w ten sposob zrelaksować - wypiję piwko, porozmawiam i posmieje się. Wieczorem przyjemność sprawia mi jak mąż głaszcze mnie po stopach...liubię to lekkie gilgotanie...zreszta tak samo jak bawienie się moimi włosami. Bardzo często kłade się na kolanach męża, a on głaszcze mnie po włosach - wtedy odpływam. W nocy mam też inne przyjemnośc, ale tutaj można się tylko domyslać Ich nie zdradze, bo to sa tylko moje przyjemności, no moje i meża

Moderator forum
    Guest
    Drodzy Forumowicze, kończymy zabawę w niedzielę 24 lipca. Macie czas, by się wpisać i zdobyć książkę. Zapraszamy

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości