+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Temat: Implant zęba

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zgadzam się z poprzedniczką z lublina w jednej kwestii - że w Lublinie jest dużo dentystów... jezeli chodzi o jakość usług to z czystym sumieniem polecić mogę tylko LUXMED, od lat z natrudniejszymi przypadkami chodze własnie do nich i zawsze wszystko przebiega zgodnie z moimi oczekiwaniami

ellaellee
    Guest
    Jak w Lublinie to tylko i wyłącznie Dental na Lwowskiej. Kilka placówek już przerobiłam. Mimo wszystko z bólem zęba idę tylko do nich. Podejście moich poprzednich stomatologów pozostawiało wiele do życzenia. Tutaj wręcz przeciwnie - w końcu czuję się na właściwym miejscu. Zawsze miło, sympatycznie i przede wszystkim z pozytywnym skutkiem. Jak dla mnie - najlepszy dentysta w Lublinie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław

Wrocław dobry dentysta

Moje zęby jeszcze nie tak dawno nie wyglądały najlepiej po leczeniu kanałowym. Zrobiłam więc w pracowni Dentalium w moim Wrocławiu licówki kompozytowe. O firmie powiedziała mi sąsiadka, Miałam obawy, ale jednak zrobili mi je bardzo profesjonalnie, mają ekstra podejście do klienta.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-07-19 o 18:44

Nie zarejestrowany
    Guest

implant

Ja robiłam implant u dra Stępnia w Fabdencie. Bardzo polecam zarówno klinikę, jak i samego pana doktora. To świetny specjalista w tym zakresie, mogłam liczyć na naprawdę profesjonalny zabieg i efekt bardzo mi się podoba
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-08-19 o 07:42

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

Implanty

Choć sama nie miałam takich doświadczeń, to słyszałam, że klinika frankowski-maloclinic.pl ma bardzo dobre opinie. Z resztą znam kilka osób, które poddały się tam temu zabiegowi. Wiem, że istnieje możliwość wstawienia tam zęba w ciągu jednego dnia, ponieważ mają własne laboratorium.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-09-19 o 21:11

Patty123
    Guest

Implanty

Jeśli chodzi o implanty to szczerze polecam Lux Med. W ich gabinetach pracują świetni specjaliści, mają dobry sprzęt i szybkie terminy.

Nie zarejestrowany
    Guest

implanty Warszawa

Dr Jakubowski z gabinetu DENT SM na Bemowie. Super specjalista. Naprawdę świetny lekarz, z doświadczeniem, umiejętnością przystępnej odpowiedzi na każde pytanie, tak aby pacjent zrozumiał, jaki będzie przebieg zabiegu itp. Bardzo rzetelny i dokładny
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:22

Olgaaaa
    Guest
    Brat robił implanty w Eurodental, w Warszawie. Jest zadowolony z jakości usługi.

Nie zarejestrowany
    Guest

Fabdent, dr Stępień

Jeśli chodzi o implanty w Wawie, ja polecam Fabdent, implanty wstawiał mi dr Stępień, specjalista w tej dziedzinie. Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz, z dużą wiedzą i podejściem do pacjenta.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-12-19 o 19:06

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości