+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Temat: Implant zęba

Nie zarejestrowany
    Guest
    Sprawdź sobie jeszcze tego specjalistę popkoadam.pl według mnie naprawdę warto. Świetnej jakości materiały i cena nie przysparza o ból głowy. Spokojnie można i warto zainteresować się tego typu ofertą. Miałam robione i wszystko poszło gladło
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-07-18 o 19:36

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Jeśli chcielibyśie skorzystać z usług specjalisty z zakresu stomatologii estetycznej we Wrocławiu polecam klinike smile.expert wystarczy że wkleicie dwa słowa z kropką po środku do wyszukiwarki, prawda że fajna i szybka w zapamiętywaniu nazwa? Mają bardzo dużo możliwości i oferują wiele zabiegów, bez problemu doradzą wam również w kwestii implantów zębów, ja korzystałem i jestem bardzo zadowolony sprawdźcie ich koniecznie!

Nie zarejestrowany
    Guest

implanty

Mnie czeka wstawienie implantu w miejsce brakującej 6 i 7 na dole. Zabieg będę wykonywała w klinice Fabdent, mają tam świetnego specjalistę od takich zadań specjalnych - dra Stępnia. Jak kogoś interesuje ta tematyka, na stronie kliniki jest wszystko fajnie opisane fabdent.pl/uslugi/implantologia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-09-18 o 21:27

Shanya33
    Guest
    Ja już mam wstawiony implant w miejsce górnej jedynki I niezwykle sie cieszę ,ze moge się przynajmniej normalnie uśmiechnąć. A miałam wstawiony go w gabinecie Ratyńscy Dental Clinic w Warszawie

Nie zarejestrowany
    Guest
    W Oleśnicy pod Wrocławiem znajduje się gabinet stomatologiczny mikrostoma. Tam wstawiałem swój implant zęba. Zabieg odbył się bezproblemowo. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego gabinetu stomatologicznego, w którym za nieduże pieniądze wstawicie implant zęba to polecam wam się do nich zgłosić.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto rozejrzeć się za sprawdzonym miejscem, w którym wstawicie implant zęba. Jeżeli mieszkacie w okolicach Olsztyna to zgłoście się do gabinetu stomatologicznego MediDent, który znajduje się w Barczewie pod Olsztynem. Tam wstawią wam nowy implant w normalnej cenie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli mieszkacie w województwie podkarpackim i poszukujecie sprawdzonej placówki dentystycznej, która zajmuje się implantami zębów to skontaktujcie się z centrum stomatologii dentes w Stalowej Woli. Pracują tam specjaliści, którym można zaufać.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też niedawno wstawiłem implant zęba, który wygląda bardzo dobrze. Nie da się go odróżnić od prawdziwych zębów. Implant zęba wstawiałem w centrum stomatologicznym Jankowscy w Radomiu. Jeżeli mieszkacie w tych okolicach to się z nimi skontaktujcie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto rozejrzeć się za sprawdzoną placówką stomatologiczną, w której zajmują się wstawianiem implantów. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to wybierzcie się do gabinetu stomatologicznego New Dent. Pracują tam świetni specjaliści, na których można polegać.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Hej, ja podobnie ale szukam kogoś godnego polecenia w Krakowie. Straciłem ząb po wywrotce na rowerze;(
    Miałam robione implanty w gabinecie Steczko na Krakusów 1C w Krakowie i jestem bardzo zadowolona - wszystko odbyło się tak jak należy bez żadnych komplikacji.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości