+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Nie zarejestrowany
    Guest

Wiosenna szkoła przetrwania dla alergika

Ja jako alergik mogę powiedzieć że najbardziej mnie wkurza łzawienie i ten ciągły, nie przerwany katarek. Chociaz ostatnio mi sie polepszyło od kiedy przeszłam na homeopatyczny euphorbium. Jest zdecydowanie lepiej. Nos mam udrożniony, nawilżony, lepiej mi się oddycha. Szkoda że nie ma takiego cuda na łzawienie bo juz mam dosyc tłumaczenia że nie pokłóciłam się z mężem, tylko trway pylą.

Nie zarejestrowany
    Guest

rawrrr

ja mam astmę wysiłkową i oskrzelową alergie pyłkowice atopowe zapalenie skóry katar sienny katar chroniczny . od lutego do wrzesnia chodze z czerwonymi oczyma . cały czas mam katar . mam 16 lat a mecze sie od 2 roku zycia . to jest denerwujące . 4 razy w roku jestem w sanatorium w karpaczu . . .

Nie zarejestrowany
    Guest

w domu

Stosując się do tych rad trzeba by było siedzieć w domu od lutego do października

Nie zarejestrowany
    Guest

Leczenie

Te rady może i mają sens, ale nie da się do nich wszystkich stosować, tak jak ktoś słusznie zauważył trzeba by było siedzieć w domu przez pół roku. Lepiej zastosować środki, które są w stanie z alergią walczyć. Ja osobiście wypróbowałam odczulanie i pomogło mi. Wiem doskonale co to znaczy chodzić ciągle z chusteczkami, bo też tak miała. Zaufajcie mi terapia odczulająca, to jedyny sposób przyczynowego leczenia alergii. Jeżeli nie ta metoda, to zostaje tylko objawowe leczenie doraźnymi środkami antyhistaminowymi (antyalergicznymi), a one działają tylko na objawy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    mam 12 lat i tesz jestem uczulona na py?ki mam straszny katar a od niedawna robi? mi si? czerwone plamy i bardzo mnie to wkurza bo strasznie sw?dzi i mam tesz problem bo mam tylko leki od kataru a do alergologa jad?we wrze?niu i nawet je?li nie mam plam a dotkn? si? do trawy to wszystko mnie swendzi mam jusztego wszystkiego dosy?
    Ostatnio edytowane przez admin ; 01-07-11 o 14:53

Nie zarejestrowany
    Guest

Kurz to masakra

Ja jestem alergikiem na kurz. Do tej pory miałem przechlapane bo muszę sam sprzątać mieszkanie, a jestem studentem. Myłem podłogę na mokro ale co to za robota. Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem kosmicznego odkurzacza SEBO, to taki mercedes wśród odkurzaczy. Moze nie na kieszeń studenta, ale ja dorabiam dosyć nieżle w kancelarii więc uzbierałem. Chodzi o to ze każdy odkurzacz wciąga brud jedną strona a wyrzuca drugą, a ten super kosmita zostawia brudy wewnątrz Kupujcie

Katarek wiosenny to faktycznie męczące, zwłaszcza gdy pogoda śliczna, a człowiek ma ochotę poimprezować i zrobić sobie jakiś wypad za miasto :-))

baton88
    Guest

wiosna dla alrgika

Cytat Napisał słodka-gruszka Zobacz post
    Katarek wiosenny to faktycznie męczące, zwłaszcza gdy pogoda śliczna, a człowiek ma ochotę poimprezować i zrobić sobie jakiś wypad za miasto :-))
    Jaki mialem problem zeby normalnie wyskoczyc za miasto ze znajomymi wlasnie w wiosenna pogode ;/ Na odczulanie nie było mnie stać wiec bralem kolejne leki, tabletki zyrtec, allertec, claritine moze i pomagaly, ale tak mnie otumanialy, ze jak juz wrocilem do domu z pracy to nie mialem sily nigdzie wychodzic. Potem przerzucilem sie na krople i aerozol i tu mialem szczescie, bo nie musialem dlugo wybierac i próbowac. Przypadkiem farmaceutka polecila mi allergodil w aerozolu sprobowalem i teraz jest spoko. Tylko zawsze go mam przy sobie, ze w razie jakby si co dzialo to mam.

W weekend majowy jade w Bieszczady ze znajomymi, dlugo planowalismy ten wyjazd i mam nadzieje, ze bedzie okej.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Lublin
    ja za homeopatyczne podziękuję - biorę antyhistaminowe z bilastyną i świetnie działają. Katar, kichanie i łzawienie z oczu ustępują na całą dobę.
    W sumie dla mnie oczy były najbardziej frustrujące, męczyło mnie to okrótnie, nic nie widziałam, nie mogłam czytać, pracować - strasznie!

Banned
    Mieszka w
    Wrocław

Aplikacja dla mam dzieci z AZS

na pewno są tu mamy bądź tatusiowie rodziców dzieci z AZS, ale nie tylko. Polecam do pobrania aplikację
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.heel&hl=pl
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.heel&hl=pl wiem że wielu rodzicom ułatwia życie i plan dnia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-10-14 o 15:42

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości