+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
    Tarantino
    Guest
    Akurat stosowałem maść Fungastop i powiem ci, że dała radę, mnie grzybica męczyła od miesiąca i maść zapobiegła dalszemu rozrastaniu się grzybicy.
    Pozdro

Mundugus
    Guest
    Zdecydowanie, ta maść jest dobra! Polecam ją każdemu zamówić, kto się boryka z grzybicą stóp

Luxus
    Guest
    Ok, dzięki za poradę, dostosuję się do niej, jutro zamówię tą maść w takim razie
    Pozdrawiam

mimi
    Guest

grzybica

Polecam Amol na grzybice stóp, tani dobry sposób. Ja poznałam się problemu właśnie w ten sposób.

Nie zarejestrowany
    Guest

Amol Fungalo

Te specyfiki dają radę , ale z własnego doświadczenia też wiem że nie zawsze, na pewno nie na każdy typ grzyba, jak wam nie idzie już jakiś czas to idzcie pokazać to komuś z wiedzą i tyle ranking.abczdrowie.pl/s/dermatolog
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-06-18 o 20:49

Daguśka
    Guest

Grzybica

Ja tez myślę, że w takich przypadkach lepiej nie działać na wlasną rękę i odwiedzić lekarza ogólnego albo dobrego dermatologa. Również mogę polecic ranking.abczdrowie.pl tylko trzeba czytać opinie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-18 o 21:29

Nie zarejestrowany
    Guest
    Sam długo się męczyłem z grzybicą stóp. W końcu postanowiłem wybrać się do gabinetu podologicznego, w którym zajęli się moim problemem. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to zgłoście się do Gabinetu Podologicznego Katarzyny Miaz.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości