+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Nie zarejestrowany
    Guest

nauka literek/cyferek - pomoce

Czy znacie jakieś skuteczne, sprawdzone, podobajace sie dzieciakom zabawki, gry albo ksiazeczki, slowem pomoce dydaktyczne z literkami i cyframi w tle?

Nie zarejestrowany
    Guest
    bardzo fajna gra z literkami nazywa sie "Literkowe ZOO" - swietna ukladanka z Adamigo

Nie zarejestrowany
    Guest

proste gry

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Czy znacie jakieś skuteczne, sprawdzone, podobajace sie dzieciakom zabawki, gry albo ksiazeczki, slowem pomoce dydaktyczne z literkami i cyframi w tle?
    proste rozwiazania sa najlepsze, sa takie gry edukacyjne z Adamigo "Poznaje literki" i "Poznaje cyferki", bardzo fajne w swoim nieskomplikowaniu a wykonane kolorowo wiec dzieci lubia sie nimi bawic i uczyc jednoczesnie

Nie zarejestrowany
    Guest

forum nauka

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    bardzo fajna gra z literkami nazywa sie "Literkowe ZOO" - swietna ukladanka z Adamigo
    Tutaj na forum nauka na pewno dowiesz się więcej na ten temat: http://forumnauka.pl/sposoby-nauki/ ja tam czesto czytam te wątki i nie zdawałam sobie sprawy o tak prostych sposobach nauki
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-03-14 o 10:20

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    U nas dziewczynki sie uczyły na zegarze, zawsze koniecznie chciały sprawdzac która godzina i powiedziec mamie, wiec sie im pokazywało która godizna i jaka to cyferka. A tak to miały kolorowanki z cyferkami i literkami, z tego też sie dużo uczyły, bo jak sie coś koloruje to jednak dłużej sie na tym oko zawiesi niż jak tylko przegląda.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości