+ Odpowiedz na ten temat
Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 231 do 235 z 235
    Natalia88
    Guest
    Dla mojej mamy najlepszy z tego co zawsze mówi i z tego co widzę w naszej łazience jest krem Camelia Oil Bielendy. Z resztą cała ta seria stoi na półce, a patrząc na cerę mamy mogę to szczerze polecić

Liwia
    Guest
    Ja wręcz przeciwnie do koleżanki wyżej, za stosowne uważam tylko ingerencję w nasze naturalne starzenie poprzez stosowanie kremów. Moim ulubionym produktem jest Luksusowe serum odmładzające z linii Camelia Oil Bielendy. Kobitki, ten produkt naprawdę działa cuda! ujędrnia skórę na twarzy, a nawet zaczynam zauważać poprawę na problematycznej szyi.

Dolinkowa
    Guest
    Moim zdaniem najlepszy jest kwas hialuronowy, a dokładnie wypełnianie zmarszczek nim. No i ważna też jest higiena by był zachowana podczas zabiegu. Mój lekarz np używa takich specjalnych zestawów Custom Pack od restylane

tutska
    Guest
    ja używam EVELINE COSMETICS Exclusive Snake silnie ujędrniający krem, modelujący kontur twarzy na dzień i na noc. Taki w czarnym opakowaniu. Według mnie jest godny polecenia. Raz że nie jest drogi, a dwa to daje zadowalające efekty. Lubię produkty eveline u nich zawsze jest dobry stosunek jakości do ceny

Odetta5
    Guest
    Od siebie polecam Asta C+ (firma AVA), krem z astaksantyną i witaminą C. Taka ilość składników odżywczych, że nie może nie dać rady Utrzymuje skórę jędrną, nawilża ją i zapobiega przedwczesnemu starzeniu. Wiadomo, że cudów nie ma, nikt nie będzie wiecznie młody, ale jak można trochę zahamować starzenie się skóry, to czemu nie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości