+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
    LUBIĘ FORUM Avatar anet

Aktywne wakacje

Jak spędzacie wakacje? Czy wolicie leżeć na plaży, czytać książki, czy raczej wsiadacie na rower, uprawiacie sporty wodne albo wspinacie się po górach? Podzielcie się swoimi planami.
    Ostatnio edytowane przez anet ; 20-07-11 o 13:25

Moderator forum
    Guest
    A my za ciekawą wypowiedź chętnie wyślemy upominek - książkę. Zapraszamy

gość1234
    Guest

Kajaki!!!!!

Zdecydowanie wybieram aktywny wypoczynek, w zeszłym roku wybrała się na spływ kajakowy rzeką Słupia. Wszystko zorganizowałam przez firmę http://www.superkajak.com/Było naprawdę świetnie, polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-04-13 o 10:38

Nie zarejestrowany
    Guest

Grecja

Moze sie wybiore do grecji do znajomego Greka na tyle ile mi szef pozwoli ,albo wezme urlop bezpłatny i bede tam siedział całe wakacje.
    Tanio mi wynajmie bo to bardzo dobry znajomy. W ostatecznośći wyjade nad polskie morze i też nie bede sie rozbijał po hotelach,ale u znajomych.

pozdro V 600

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Koszalin
    Cenię sobie ruch na świeżym powietrzu. Zarówno jazdę na rolkach, które doskonale kształtuje pośladki, jak i bieganie czy jazdę na rowerze. Staram się każdą wolną chwilę spędzać aktywnie.

jest bardzo fajna wakacyjna akcja rowerowa Zaparkuj klimatycznie http://www.zaparkujklimatycznie.pl - można zrobić coś dla swojego ciała i spalić trochę kalorii, a przy okazji wygrać np. wycieczkę do Hiszpanii
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-08-13 o 09:24

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    W czasie wakacji staram się rozsądnie podzielić czas na wypoczynek pasywny i aktywny. Daję ciału szansę na pełen relaks, na odpoczynek po siedzeniu przy biurku i lubię czasem "wyłożyć" się na plaży i w pełni odprężyć. Ale co za dużo, to niezdrowo, dlatego drugą część urlopu zawsze spędzam w górach. Planujemy z mężem trasy na co drugi dzień, żeby się zbytnio nie przemęczać, urządzamy sobie całodzienne wędrówki W pierwszy dzień jest ciężko, łapie mnie zadyszka, pulsuje w skroniach, ale po osiągnięciu szczytu satysfakcja jest tak ogromna, że znów chce się iść w góry. A jak się wchodzi drugi raz, to organizm jest już przyzwyczajony i idzie jakoś tak łatwiej...

Mieszka w
    poznań
    Ja z moim chłopakiem chętnie spędzamy aktywnie czas na wakacjach.
    Dlatego lubimy polskie morze, pomimo że kapryśne w kwestii pogody, to jednak aerozole i jod
    przeważają nad decyzją o wakacjach nad naszym polskim morzem.
    Rano wstajemy, jogging, potem śniadanko, plażing, smażing i relax.
    Byliśmy w Władysławowie i pozwiedzaliśmy mierzeję helską
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-02-15 o 09:52

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Stargard
    Jak tylko znajduję czas to wyjeżdżam powspinać się po górach. Najlepiej Tatry czy Pieniny. Próbuję coś z bieganiem ale ciężko idzie:-) Dzień, drugi pobiegam a potem przez 10 dni nic...

Ja "aktywnie" opalam się na plaży uroki życia nad morzem A poza tym to rower i rolki

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości