+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
    LUBIĘ FORUM Avatar asik29

Pigułki madinette a cera

Biorę od kilku miesięcy pigułki madinette, słyszałam że poprawia się po nich cera ale nie widzę jeszcze efektów. Czy możliwe jest aby cera mi się jeszcze po nich poprawiła?

Nie zarejestrowany
    Guest
    To zależy od ilu dokładnie miesięcy bierzesz madinette. Ogólnie rzecz ujmując to po 3, maksymalnie 6 miesiącach łojotok, trądzik czy plamienia śródcykliczne powinny ustąpić. Jeżeli minęło już pół roku, a efektów nie ma - leć ciupasem do ginekologa.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mnie stan skóry poprawił się po około 4-5 miesiącach stosowania Madinette, przy czym dodam, że ja nie miałam trądziku, a jedynie łojotok i liczne zaskórniki, który tworzyły się, bo pory skórne były rozszerzone i zapchane tym łojem :/
    Efekty są zadowalające, a pigułki nie powodują u mnie żadnych skutków ubocznych.

No faktycznie minęło teraz piec miesięcy jak je biorę i cera robi się ładniejsza. nic nowego się nie pojawia, a stare rzeczy się goją.
    A ile płacicie za te pigułki bo ja 36zł, i własnie nie wiem czy gdzieś można jeszcze taniej je dostać? czy warto szukać?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wow 36zł za Madinette to strasznie dużo. Ja płacę 31zl z groszami, tak więc przy recepcie na 3 opakowania pigułek oszczędzam jakieś 15zł, a to już jest całkiem sporo Kurcze czemu ceny leków w aptekach nie są takie same?!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kurcze to czemu ja tak przepłacam :| Za opakowanie madinette płaciłam ostatnio 39zł :/ Koszmar normalnie, a Wy tu piszecie o 31 czy 32 zł za opakowanie. Chyba przejdę się następnym razem do tej apteki doz

Wyczaiłam w internetowej aptece doz trójpak madinette za 77zł, to wychodzi jakieś 26zł za opakowanie, a za przesyłkę się nie płaci.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kurczę różnica 13 zł na jednym opakowaniu :/ Koszmar jakiś. Na takim trójpaku wychodzi 39 zł taniej!!!
    Dlaczego takie rzeczy dzieją się w Polsce??? Nawet w Grecji jak pójdziesz do apteki to ceny leków sa takie same w całym kraju. A u nas???

A widzisz, bo Polska jest jedyna w swoim rodzaju A nie wiem jak wygladają ceny madinette w innych aptekach, bo ja to głównie w doz kupuję. a Co ciekawe, to internetowej aptece doz są inne ceni niż w tych stacjonarnych, tej polityki to już w ogóle nie rozumiem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    No faktycznie polityka prowadzona w aptekach doz jest co najmniej dziwna i niezrozumiała. W internetowej płacisz za opakowanie madinette 26 zł, a jak idziesz do stacjonarnej to ze 33 zł. WTF????

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości