+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
    dorinka
    Guest
    Ja mam z tym samym problem. Co z tego, że jest wiele dostepnych srodków na swedzace miejsca po ugryzieniu komara, skoro wszystko jest naładowane chemia. Ja znalazłam taki środek z naturalnych składnikow, aloes mentol, alantoina, pantenol. sprawdzil sie w mojej rodzinie, zwlaszcza u dzieci.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Macie może jakieś sposoby na odstraszanie owadów w ciepłe, letnie wieczory? Słyszałam już o waniliowych świecach, olejkach zapachowych, pochodniach owadobójczych, nie jestem jednak przekonana co do ich skuteczności. Co możecie polecić?

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    poznań
    o a ja używam moskill żel. poleciła mi jakaś forumowiczka na tym forum w innym temacie i szczerze powiem że jestem bardzo zadowolona

Klottkka
    Guest
    Ja też z niego korzystam i ma te składniki, o których wspomniano. Jest bardzo skuteczny.

babel
    Guest
    I bardzo delikatny. Dałam mojej siostrze dla jej dzieci jak jechali na grilla i była zadowolona, dzieciaki zreszta tez bo nieswedzialo i nie piekło jak komary pogryzły.

Klottkka
    Guest
    Dzieci nie są wytrzymałe, my jeszcze znosimy swędzenie choć też nie zawsze, one mają z tym problem. Dlatego właśnie warto coś takiego kupić.

Alehandra
    Guest
    moja mała wiecznie drapała i rozdrapywała sobie bąble po komarach. Potem całe nogi i ręce miała w strupach.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-07-14 o 09:40

Klottkka
    Guest
    Tym bardziej trzeba coś skutecznego na ukąszenia kupić. Po co mają powstawać ranki..

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Nie pomoże podczas pobytu poza domem, ale gdyby tak zamontować moskitiery w oknach? Przynajmniej w domu będzie bezpiecznie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja korzystam z aplikacji na smartfonie, która odstrasza komary

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości