+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Ja przeczytałam tutaj czystezatoki.pl ,że warto sięgnąć po leki, w których składzie obecna jest również obkurczająca śluzówkę pseudoefedryna. Ktoś może mi wyjaśnić o co konkretnie chodzi?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-03-17 o 14:20

Milka15
    Guest

Talking Zatoki

Od 3 tygodni walczyłam z podwyższona temperaturą, katarem, zawalonymi śluzówkami, bólami głowy, ostrym kaszlem byłam w przychodni NFZ i usłyszałam, że teraz przy tej pogodni wszyscy tak mamy i dostałam recepty na leki, które w ogóle mi nie pomogły, a stan zdrowia pogarszał się z dnia na dzień, w nocy kaszel nie dawał mi spać, po prostu dusiłam się. Koleżanka dała mi namiary na świetnego lekarza rodzinnego w Luboniu. Na wizycie Pan doktor podszedł do problemu na prawdę solidnie. Najpierw porządne osłuchanie, badania laboratoryjne, wymazy i okazało się, wirusowe zapalenie gornych dróg oddechowych, antybiotyk Zinnat, leki osłonowe i szybkie wyjście z choroby, można?? Pan doktor jest nieoceniony. Polecam

Lillka
    Guest

Smile Zatoki a alergia

Problem zatok nie jest mi obcy. Od lat walczyłam z uporczywym bólem i dyskomfortem związanym z wiecznie zatkanym nosem. Gdy chodziłam do lekarza rodzinnego NFZ to leczona była pod kątem przewlekłego zapalenia zatok i przepisywane miałam antybiotyki, które załatwiały sprawę na krotko, a potem znowu nawrót. Od dwóch lat po przepisaniu się do dr J. Banasiuka w Luboniu, kierunek leczenia przez pana doktora został zmieniony. Skierował mnie na badania na alergię i oczywiście okazalo się, że diagnoza pana doktora trafna - alergia. Po zaaplikowaniu leków przeciwalergicznych jak ręką odjął.Polecam pana doktora i jego wiedzę oraz doświadczenie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Lar-med

Na www.larmed.pl znajdziecie dobrego specjalistę, który może pomóc. To niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, który serdecznie polecam. W wielu przypadkach bardzo mi pomogli, warto wejść na stronę, tam więcej informacji.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości