+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    nika80
    Guest

nietrzymanie moczu

Macie problem z nietrzymaniem moczu? Mnie pomogły przede wszystkim ćwiczenia mięśni Kegla i zmiana diety - wyeliminowanie napojów gazowanych (piłam wcześniej wodę mineralną gazowaną), kawy, przejście na sok z żurawiny (zmniejsza ryzyko infekcji ukł. moczowego, o co w ciąży jak wiecie nie jest trudno). A Wy jak sobie radzicie z tym problemem?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa

Problem nietrzymania moczu jest wyleczalny!

Problem nietrzymania moczu jest bardzo przykry i dla wielu osób wstydliwy. Moja babcia długo się z tym męczyła. Niektórzy myślą, że starsi ludzie się nie myją i dlatego ciągnie się za nimi taki nieprzyjemny zapach, ale to nie jest prawda.
    Ludzie nie idą z tym do lekarza, bo się wstydzą, a okazuje się, że ten problem jest łatwo wyleczalny.

Kiedy w końcu udało mi się namówić babcię na wizytę u urologa, to okazało się, że nawet nie potrzebuje żadnych leków. Wystarczyła wspomniana wyżej żurawina i oczywiście odpowiednie ćwiczenia, które dość szybko załatwiły sprawę.

Babci zmieniła się samoocena, znowu stała się pogodniejsza i zaczęła wychodzić do ludzi.
    Krótko mówiąc - polecam wizyty u urologa!

Nie zarejestrowany
    Guest

Lightbulb Nietrzymanie moczu po ciąży

Witajcie!
    O tak, zgadzam się z Ignacy75. Ja miałam podobny problem - ale po ciąży. Przez kilka miesięcy miałam poważny problem z nietrzymaniem moczu i to było koszmarne. Nie mogłam nigdzie wyjść, bo cały czas martwiłam się, że nie zdążę znaleźć toalety.

Okazało się, że problemem były mięśnie, które rozluźniły się po porodzie. Regularnie ćwiczyłam, a efekty pojawiły się naprawdę szybko. Teraz już się nie wstydzę i w pełni korzystam ze spacerów z moją córeczką!

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    w moim przypadku nietrzymanie moczu pojawiło się po porodzie i chcę w końcu coś z tym zrobić bo jak długo można się z tym borykać. ostatnio czytałam o zabiegach laserowych monalisa touch, macie może jakieś doświadczenia kobietki?

zzzzzzzan
    Guest
    Odświeżę wątek, bo ostatnio pojawiły się nowe sposoby na walkę z nietrzymaniem moczu. Moja mama była ostatnio na zabiegu laserowym - szybko, bezboleśnie i pomaga we Wrocławiu na taki zabieg można się umówić u ginekologa Michalika, zapisać się można bezpośrednio na jego stronie na wizytę - ginekolog-michalik.pl.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja też robiłam zabieg laserowy w Esteticenter w Lublinie i polecam każdej kobiecie, która przechodzi przez problem nietrzymania moczu!

Nie zarejestrowany
    Guest

pieluchomajtki

Mam podobny problem i na stronie e-sklepmedyczny.com.pl kupuję pieluchomajtki po prostu. Teraz są takie, że nie jest to nic wstydliwego.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli nie pomogą ćwiczenia, to polecam skorzystać z usług lekarza, który wykona zabieg polegający na poprawieniu problemu nietrzymania moczu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-11-19 o 21:38

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecane są obecnie zabiegi hifu na nietrzymanie moczu.
    Wskazań jest wiele
    zespół rozlużnionej pochwy (po ciążach, porodach)
    wysiłkowe nietrzymanie moczu I i II stopnia
    utrata elastyczności tkanek pochwy
    zmniejszenie satysfakcji z życia seksualnego
    odmładzanie wnętrza pochwy

Zabieg nie jest inwazyjny oraz nie jest bolesny i moze przynieśc bardzo dobre efekty jesli nie pomagają standardowe ćwiczenia.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-11-19 o 21:30

milexica889
    Guest
    Mi niestety ćwiczenia pomogły tylko nieznacznie. Problem był już za bardzo zaawansowany. Dlatego zdecydowałam się na laserowe leczenie nietrzymania moczu u doktor Blicharczyk. Czasem nie ma sensu się męczyć i czekać, że ćwiczenia coś pomogą. Z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona, zapomniałam o problemie.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości