+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

Lekarz niezwykły

Z pewnoscią wielu z Was spotkało się z lekarzami oddanymi swojej pracy, lekarzy dla których nie jesteśmy tylko kolejnym, anonimowym pacjentem o przypadku którego zapomina się zaraz po skończonej wizycie. Są lekarze którzy poświęceją się dla dobra pacjenta, czesto robią rzeczy, których nie ma na "liście obowiazków". Opowiedzcie nam swoje historie, wskażcie lekarzy, którzy potrafią być człowiekiem.

Nie zarejestrowany
    Guest

lekarz niezwykły

Witam. Moja historia dotyczy mięsniaków macicy. I w tym miejscu chciałabym podzielić się swoją opinią na temat lekarza, który wykonywał mi zabieg embolizacji tętnic macicznych. Tym niezwykłym dla mnie lekarzem jest dr Krzysztof Pyra ze szpitala w Lublinie. Radiolog, który całym sercem oddany jest swojej pracy, a do pacjentki podchodzi z wielkim zaangażowaniem i troską. Podczas mojego pobytu w szpitalu i po zabiegu zwasze mogłam liczyć na jego pomoc, dokładne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i odpowiedź na każde z moich pytań. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem i kompetentnym lekarzem. Dzięki niemu uniknęłam klasycznej operacji i cieszę się dobrym zdrowiem.

Kobieta+
    Guest
    Dla mnie takim lekarzem jest dr Małgorzata Kogut z Rzeszowskiego Szpitala Wojewódzkiego. Świetny ginekolog, uczciwy człowiek i przy tym urocza kobieta.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Dr Wiesław Nowak Lekarz z Krakowa, leczący chińską medycyną tradycyjną. Jest cudownym człowiekiem, mądrym i wrażliwym lekarzem. No i nadzwyczaj skutecznym.

Mieszka w
    Poznań
    Ja sam się kiedyś nad tym zastanawiałem. Wiem, że serial dr House to takie telewizyjne upiększenie. Ale ciągle mam nadzieję, że spotkam lekarza, któremu wchodząc do gabinetu nie przerywam właśnie artykułu z "Pani Domu" czy czego innego. Po prostu mam nadzieję, że spotkam lekarza, dla którego moje zdrowie będzie ważne, a nie coś w stylu - Szybko go obrobić, kolejny pacjent czeka...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-07-15 o 17:18

Niestety nie każdy lekarz zostaje lekarzem z powołania. Nie można tego powiedzieć o dr Rafale Więcek z Krakowa - człowiek, który nie tylko potrafi wyleczyć ale ma czas dla pacjenta, potrafi wysłuchać i wszystko cierpliwie wytłumaczyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

Niezwykły

Ja jestem pod wrażeniem dr Jędrzeja Kosmowskiego (HalluxCenter)
    Byłam u niego z moją babcią, która panicznie bała się zabiegu. Najpierw skontaktowałam się z nim mailowo. Podpowiedział jakie badania należy zrobić, dokładnie dopytywał o chorobę. Sama wizyta trwała ponad pół godziny. Był bardzo cierpliwy i miły, objaśniał nam wszystko na rysunkach, szczegółowo odpowiadał na wszystkie pytania, nawet jak babcia pytała 3 raz o to samo. Miał takie podejście, że babcine przerażenie minęło i teraz jest jej ulubionym lekarzem, u którego leczyłaby wszystko

Nie zarejestrowany
    Guest

niezwykły

u mnie numerem jedem jest dr Poleszuk z KręgosłupCenter. Widać, że prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo konkretny, stanowczy ale zarazem otwarty i miły.

Nie zarejestrowany
    Guest

ach

dla mnie niesamowity jest dr Popow. Miałam z nim styczność w Klinice Nadgarstka w Poznaniu. Fakt, że cieśń z którą u niego byłam to nie jest poważna sprawa, jednak byłam pod takim wrażeniem profesjonalizmu i empatii, że do tej pory nie mogę się nadziwić, że są jeszcze tacy lekarze

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    W takim razie ja również polecę tutaj coś od siebie.Jednak nie będzie to jeden lekarz ale przychodnia Prima Med, która mieści się w Krakowie. Polecam skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego.

Po pierwsze mozna tam zapisać się na narodowy fundusz zdrowia
    Po drugie nie mają kolejek i dostajecie się do lekarza rodzinnego tego samego dnia
    Przychodnia jest rónież nowoczesna i świetnie wyposażona
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-03-19 o 14:39

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości