+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
    Sathid
    Guest
    Może Pan choruje na inną chorobę? Skoro nic nie pomaga ...

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Koszalin
    Też właśnie miałam o to zapytać. Patrząc po tym co pisze gość wygląda to jakby po prostu leczył nie to co trzeba, wiec nic dziwnego, że na niego nie działa. Dlatego mam pytanie: czy robiles jakiekolwiek badania, ktore jednoznacznie zdiagnozowały ci lupiez pstry? Bo jak nie to moze sie okazac, że wyżywasz sie na Bogu ducha winnych ludziach.

Marcin_88
    Guest
    łupież pstry to ciężka choroba i stosowanie przez miesiąc jakiego specyfiku nie pozwoli się nam wyleczyć. Sam choruje to wiem jak to wygląda. Co do pityvera to faktycznie działa, ale nie tak szybko, w moim przypadku potrzeba było dwóch miesięcy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Iwoka

No właśnie a powiedzcie mi mniej więcej po jakim czasie powinno być widać pierwsze efekty leków albo szamponów? Bo z tego że w tydzień choroba nie zniknie to zdaję sobie sprawę ale gdzie jest ta granica przy której trzeba już zmienić metodę, bo jak widać ta nie działa? Po 2 tygodniach już powinna być jakaś poprawa czy to normalne że nadal bez zmian i mam po prostu czekać?

Dąbrówka
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    No właśnie a powiedzcie mi mniej więcej po jakim czasie powinno być widać pierwsze efekty leków albo szamponów? Bo z tego że w tydzień choroba nie zniknie to zdaję sobie sprawę ale gdzie jest ta granica przy której trzeba już zmienić metodę, bo jak widać ta nie działa? Po 2 tygodniach już powinna być jakaś poprawa czy to normalne że nadal bez zmian i mam po prostu czekać?
    ja jak stosowalam Pityver to pierwsze efekty (czytaj: zmniejszenie sie ktore juz dalo sie zauważyć widocznie) mialam po 3-4 tygodniach, a tak żeby łupież pstry zszedł mi niemal całkiem to ze dwa razy tyle.

Iwoka
    Guest
    Cytat Napisał Dąbrówka Zobacz post
    ja jak stosowalam Pityver to pierwsze efekty (czytaj: zmniejszenie sie ktore juz dalo sie zauważyć widocznie) mialam po 3-4 tygodniach, a tak żeby łupież pstry zszedł mi niemal całkiem to ze dwa razy tyle.
    No właśnie chodziło mi o to, że jest jakakolwiek poprawa. Bo to że na zniknięcie tych plam trzeba trochę poczekać to się spodziewałam. A samo swędzenie po jakim czasie Ci się zmniejszyło? Można to czymś załagodzić?
    Przyznam, że tę nazwę widziałam tylko tu na forum, nigdzie indziej się nie spotkałam z tym produktem, lekarz też nic mi o nim nie mówił.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości