+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66
    Nie zarejestrowany
    Guest

plamki na skorze

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja dokładnie identyczne przebarwienia mam z powodu... uczulenia na antyperspirant. Pomimo uczulenia niestety takie specyfiki stosuję regularnie, więc organizm aby się bronić przed alergenem wydala go w postaci takich wykwitów na całym ciele, choć może to być zaskakujące. Z tego co wiem, większość alergii skórnych objawia się podobnymi efektami, warto więc tutaj szukać przyczyny jeśli ma się podobny problem
    mam takie plamki ktore sa suche a jak zdrape to pod spodem biało mam ich bardzo dużo skora u mnie sucha bardzo ale te plamki jeszcze bardziej suche i szorstkie

Nie zarejestrowany
    Guest
    mam takie plamki ktore sa suche a jak zdrape to pod spodem biało mam ich bardzo dużo skora u mnie sucha bardzo ale te plamki jeszcze bardziej suche i szorstkie
    Co robić spróbuje tę maść a le jak nie zejdzie to znów napiszę w ramach doświadczeń na zywym organizmie.Pozdrawiam i życzę zdrówka .Dana

Nie zarejestrowany
    Guest

Białe plamki

Białe plamki, które się nie opalają to jest łupież pstry

Anetaa1234
    Guest

plamy

ja mam podobny problem tylko moje plamy są wielkości kapsla i znajdują się na obu powiekach

Nie zarejestrowany
    Guest

plamy

Cytat Napisał Paulina123456 Zobacz post
    Witam,
    mój mąż ma coś takiego na plecach uszach i policzkkach,oczywięcie rękach i ramionach również.
    Teściowa też miała co ś takiego i stwierdziła ze po trzydziestym roku życia jej to przeszło. Jest taka maść Clotrimazolum i mój mąż smaruje się nią na wiosnę przed opalaniem i na jesieni kiedy opalenizna blednie. Jak pilnujesz smarowanie to jest oki. Jak zaniedbasz to rzeczywiście pojawiają się nowe. Podobno jest to rodzaj jakiegoś grzyba a ta maść jest anty grzybiczna i kosztuje ok. 8 zł. Życzę powidzenia i pozdrawiam
    Przypuszczam ,właściwie mam pewność że to łupież pstry.Clotrimazolum jest idealne ,smarować do zaniku plam.

Nie zarejestrowany
    Guest

witam wiem że temat był poruszny jakiś czas temu

witam wiem że temat białych plamek był poruszany jakiś czas temu, ale mam zapytanie czy udało Ci się zmniejszyć ich ilość w jakiś cudowny sposób? Ja też mam takie plamki byłam u kilku dermatologów każdy stwierdził że to ani grzybek ani bielactwo ale polecili mino wszystko używanie Clotrimazolum co nic nie dało . Plamki zbytnio mi nie przeszkadzają ale mimo to wyglądają okropnie i jeśli byłby jakiś lek cud to proszę o odpowiedz

Nie zarejestrowany
    Guest

białe plamy

Witam. Od jakiegoś już czasu borykam się z białymi plamkami, które mam na łydkach i udach. Wcześniej nie zwracałam na nie uwagi... ale jak zaczęto zwracać uwagę przez "osoby trzecie" to zaniepokoiłam się. Szukałam najpierw info w internecie, ale niczego tak naprawdę się nie dowiedziałam... Poszłam więc di lekarza pierwszego kontaktu i ... zdziwił się! Dr nie ma pojęcia co to jest! Wizyta u dermatologa też była nieskuteczna... Zrobienie badań krwi nic nie wykazało. Lekarz stwierdził, że nie wie gdzie ma mnie skierować, ponieważ w wynikach nie ma nic nie niepokojącego... Ta nasza służba zdrowia... Brak słów! Obecnie sama próbuje leczyć, może to rzeczywiście ten łupiez... Kupiłam clotrimazolum, beta-karoten i zestaw witamin (stosuje wszystko od pt). Na chwilę obecną poprawy nie widzę mam umówioną wizytę u kolejnego dermatologa i zamierzam iść jeszcze do alergologa.
    Czy ktoś rozwiązał tą dziwną zagadkę? Co to jest? Skąd sie bierze? Jak się tego pozbyć? Pomóżcie

Nie zarejestrowany
    Guest

plamki

to nie jest łupież pstry. to zanik pigmentu! jedynie co można zrobić to unikać słońca i nie będą zbyt widoczne! plamki juz nie znikną ale pod wpływem słońca może być ich więcej!

kathrino
    Guest

plamki białe na skórze

Białe plamki pojawiły mi sie na nogach i rękach po wakacjach. Wydaje mi się, że jest to efekt uczulenia na słońce, jakie miałam po opalaniu za granicą, tak jakby odbarwił się pigment skóry.

Kilkalat
    Guest

Tabletki

Witam mecze sie z tymi plamami juz kilka lat . kilku lekarzy kazdy inna diagnoza zero reakcji nic nie pomagalo. Zycie zaprowadzilo mnie na SOR i tam jeden z lekarzy wkoncu okreslil rodzaj choroby oraz metode leczenia tzn zaleczania. Nie ma leku ktory calkowicie wyleczy to schorzenie . plyny masci nie beda dzialaly bo to jest choroba wirus ktory znajduje sie gleboko w naszym organizmie.. Przepisal mi lek ktory byl na tamte lata bardzo ciezki do zdobycia a jednoczesnie bardzo drogi . teraz koszt leczenia to od 80zl do 120.zl
    ORUNGAL 28 tabletek . stosujemy przez 7 dni dwie rano i dwie wieczorem . wazne aby lekarz wpisal 28 tab bo sprzedaeane sa w listkach po 4 sztuki. Bardzo szybki efekt niestety umnie utrzymuje sie.okolo roku wiec co wiosne kuracje powtarzam jak sie zapomne to poczatkowo male biale potem czerwone i swedzace. Naprawde polecam skora terz szybko wroci donormalnosci.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości