+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
    monika_81
    Guest
    Cytat Napisał juliandaw76 Zobacz post
    monika_81 czy mogłabyś dokładniej opisać co się u ciebie poprawiło? czemu ten adcort ma służyć? to osłona przy lekach wziewnych?
    Niestety jak u wiekszosci cierpialam na problem z suchoscia jamy ustnej.Lekarz rodzinny polecil mi Adcort jako suplement diety. Juz po pierwszych tygdniach zauwazylam ze kaszel prawie ustapil, towarzyszaca mu chrypa rowniez. Komfort zdecydowanie sie poprawil

jagoda_r
    Guest
    Tez moge polecic AdCort. Wzmacnia organizm i bardzo dobrze spisuje sie jako oslona. Sosuje 3 miesiac i jestem zadowolona z efektow.

smolikowa
    Guest
    Bo jest super Wszystkie skutki uboczne jakie miałam zniknęły. Poprawiła się skóra, jama ustna w znacznie lepszym stanie, kości mniej bolą, adcort jest ekstra!

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja też biorę Adcort i polecam!

porządnicka
    Guest
    Gdzie nie patrzyłam to ten produkt ma dobre opinie, chyba faktycznie i ja spróbuje, skoro tak wszyscy chwalą.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Też chciałabym poznać co się dokładnie poprawiło
    Czeka mnie podawanie sterydów wziewnych dziecku i szukam wszystkiego co pomoże zniwelować negatywne skutki ich stosowania
    Z góry dziękuję
    Magda

Henrysia
    Guest
    Też nie wiedziałam co dolega mojemu dziecku, ale poczytałam w Internecie o astmie, np w tym artykule http://www.odetchnijspokojnie.pl/test/objawy-astmy/ są bardzo fajnie opisane objawy astmy. Mam nadzieję, że komuś się przyda
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-04-14 o 13:02

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał babka_piaskowa Zobacz post
    Jak można zapobiegać w takim razie takim zmianom? Dopiero niedawno zaczęłam używać sterydów.
    po każdej aplikacj należy umyć zęby , a jak ktoś bierze ogólnie sterydy to powinien suplementować probiotyki ,a wrażliwe panie także używać probiotyki miejscowo( invag dopochwowo)

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał MagdaG Zobacz post
    Też chciałabym poznać co się dokładnie poprawiło
    Czeka mnie podawanie sterydów wziewnych dziecku i szukam wszystkiego co pomoże zniwelować negatywne skutki ich stosowania
    Z góry dziękuję
    Magda
    na pewno niech myje zęby po podaniu sterydu , a czy witaminy będą w stanie zniwelować skutki uboczne jego działania raczej trudno powiedzieć , natomiast wiadomo że należy podawac probiotyki , a kobiety powinny dodatkowo stosowac preparaty probiotyczne dopochwowo( invag ) , poniewaz sterydy niszczą prawidłową mikroflore w organizmie

Nie zarejestrowany
    Guest
    racja - u mnie tez zaczęła pojawiać się grzybica , ale po zastosowaniu lactoralu(przebadany probiotyk ogólnoustrojowy), dolegliwości minęły

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości