+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
    Kilkakrotnie farbowałam włosy w domu, ale teraz stawiam już raczej na fryzjerkę

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Nie ryzykowałabym na Twoim miejscu. To nigdy nie wyjdzie tak jak byś chciała..

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    popieram...z chemia nie ma żartów..a wiem co mówie, bo przez kilka lat sama farbowałam włosy w domu, ale mieszanie różnych marek farb odradzał mi każdy. NIGDY amatorskie zmieszanie nie da pożądanego skutku

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    JA farbowałam niegdyś w domu i teraz niesetety moje włosy nie przypominają tych sprzed farbowania Są cienkie, suche i dużo rzadsze

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Chcesz pofarbować włosy? Wiosną zwykle mamy ochotę na odświeżenie swojego wyglądu i najczęściej decydujemy się na zmianę właśnie koloru włosów. Ta decyzja przychodzi nam tym łatwiej, że co roku pojawiają się nowe, coraz lepsze i wygodniejsze do użycia kosmetyki koloryzujące. Dowiedz się, jaka jest różnica między szamponetką koloryzującą a farbą półtrwałą.''

Link do artykułu: Farbowanie włosów w domu. Jak działają szamponetki, farby trwałe i półtrwałe?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    jak rozbiłam sobie sama 'ombre to z tylu wyszly mi jakies rozowe. Drugi raz już sama sobie wlosow nie pofarbuje

Nie zarejestrowany typ
    Guest

mm

kilkakrotnie farbowałam w domu mamie włosy farbą matrixa kupioną na i-styl.pl i nie miałam najmniejszego problemu...no i mama też zadowolona bo nie wydawała koszmarnych pieniędzy u fryzjera

Mieszka w
    Warszawa
    Ja przeważnie staram się farbować u fryzjera. To jednak lepsze wyjście i pewniejsze. Czasami jak nie mam okazji się wybrać to sama próbuję farbować ale jednak wolę nie eksperymentować.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-05-15 o 09:01

Nie zarejestrowany
    Guest
    Niedawno przetestowałam na swoich włosach ziołową farbę, efekt jest bardzo zadowalający.
    Nie spodziewałam się, że taka farba pokryje moje siwe włosy, kolor długo się utrzymuje, włosy wyglądają zdrowo.
    Farba nie zawiera amoniaku, parabenów, zapachu, nie niszczy włosów. Ma konsystencję żelu, występuje w wielu kolorach.
    Ja zamawiam w internecie ziolavita.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-05-15 o 09:01

Mieszka w
    Katowice
    najlepiej mieć kogoś do pomocy

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości