+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Szczecin
    Ja też myślę, że najlepiej jest korzystać z pomocy fachowca, fryzjer dobrze zadba o nasze włosy, nałoży odżywkę, zrobi masaż. W domu nie mamy (raczej) takiej możliwości a farba nie trzyma się tak długo.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie raz farbowałam włosy w domowym zaciszu, nie zawsze wychodził efekt którego się spodziewałam. Obecnie farbuję włosy farbą bez amoniaku i jestem mega zadowolona. Bez odrostów, po 3-4 miesiącach farba się zmywa niemal całkowicie

Od wielu lat farbuje się sama w domu, jednak skuszona wielką zmianą byłam kilka razy u fryzjera. I niestety po tym farbowaniu zaczęły wypadać mi bardzo włosy. Oczywiście stosowałam maseczki wzmacniające, odżywki, ale mało co pomagało. Stwierdziłam, że raczej już nie wybiorę się do fryzjera, choć myślę, że po prostu powinnam udać się gdzie indziej.

Mieszka w
    Wrocław
    W zależności na jaki kolor farbujemy i jaki kolor mamy. Czarne zawsze łatwiej farbować a blond to trochę strach.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    K-ce
    Z blondem w moim przypadku zazwyczaj wychodził żółty, więc faktycznie strach

Mieszka w
    Kołobrzeg
    Zawsze lepiej pójść do fryzjera, to jest jakiś czas tylko dla siebie, można się zrelaksować, a co najważniejsze, włosy będą profesjonalnie pofarbowane!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    W domu lepiej farbować włosy przy użyciu lżejszych preparatów - henna do włosów ich tak nie niszczy i nie pali. Moim zdaniem to wygodny i szybki sposób na odświeżenie koloru włosów.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-01-17 o 15:43 Powód: spam

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Wczoraj moja fryzjerka poleciła mi farbę Biokap z apteki. Nie niszczy włosów jest bez amoniaku.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszać można jedynie farby z jednej firmy, najlepiej jednej linii żeby uniknąć jakiś niepożądanych reakcji.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja raczej nie odważyłabym się ma farbowanie w domu, końcówki rozjaśniam u fryzjera. Jedynie kosmetyki zmywalne, sa w miarę bezpieczne moim zdaniem Ostatnio widziałam fajny sztyft na odrosty z bielendy, z serii Instant cover. Są 3 kolory, farba jest zmywalna, a na pomoże to chwilowo zakryć odrosty, fajna sprawa, stosowała któraś?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości