+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
    Nie zarejestrowany
    Guest

uszy

Ja zoperowałm uszy synkowi, który szedł do zerówki. Po przeżyciach z przedszkola i szykanach od dzieci,miał dość. Bardzo się bałam,dlatego wybrałam profesjonalną klinikę Promedion. Miła,ciepła atmosfera.Wszystcy bardzo mili. Dzieki temu mój syn miał mniej stresu podczas zabiegu.Polecam

Adina
    Guest
    Jeśli ktoś pisze, że osoba która ma odstające uszy powinna przykrywać je opaską lub włosami to na pewno nie miałam nigdy problemu z odstającymi uszami. Ja borykałam się z tym od dzieciństwa, to naprawdę był mój wielki kompleks. Dlatego ja zdecydowałam się na operację i wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Trafiłam do kliniki dr Olender (niedaleko Katowic, w Żarkach Letnisko). Cieszę się, że polecono mi właśnie tego chirurga i tę klinikę, bo efekt zabiegu naprawdę jest świetny. W końcu mogę mieć taką fryzurę, o jakiej zawsze marzyłam. Bez skrępowania odsłaniam uszy

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dokładnie. Dziewczyna ma więcej możliwości ponieważ może sobie uszy tak jak tutaj wspominasz zakryć opaską czy dlugimi włosami. Mężczyźni jednak nie mają tak łatwo poniewaz nawet fryzura nie jest w stanie zakryc uszu.

Dla mnie był to kompleks, z ktorym walczyłem przez długie lata. Zastanawiałem sie nad operacją. W końcu postanowiłem się wybrać. Na zabieg zapisałem się do kliniki na ulicy Skłodowskiej w Gdańsku. Jestem zadowolony. Sam zabieg okazał się mniej straszny niż my myślałem wczesniej. W znieczuleniu miejscowym. Szybko doszedłem do siebie. A twarz wyglada zupełnie inaczej.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Nie zalogowałem się Dodam,ze była to Clinica Dermatologica
    http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/korekta-uszu/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-03-17 o 10:25

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Pulsmed Szpital
    Mieszka w
    Łódź
    Powód, z jakiego Pacjenci decydują się na zabieg otoplastyki jest najczęściej spowodowany zniekształceniem, bądź nieprawidłowym wyglądem małżowin. Ponieważ wada często pojawia się u dzieci, zwykle to one są naszymi Pacjentami. Operacje wykonywane są już u ośmiolatków, u których małżowiny są w pełni wykształcone i ingerencja nie przeszkadza dalszemu rozwojowi.

Dominikowa
    Guest
    Ja całe życie ukrywałam uszy pod długimi włosami. W końcu zdecydowałam się na zabieg i nie żałuję, przy czym musicie pamiętać, żeby wybrać dobrego chirurga, moją korektę wykonywała dr Zofia Bochen. Wiele osób ma kompleksy z powodu odstających uszu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Polanica Zdrój

Zdecydowałam się na korektę uszu w klinice dr Łątkowskiego i w końcu mogę zaakceptować swój wygląd. Od dziecka nie mogłam przeboleć tych odstających uszu, a zabieg pomógł mi odzyskać wiarę w siebie. Klinika doskonale wyposażona a personel bardzo sympatyczny i pomocny.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Generalnie jeśli prywatnie, to Mazan w Katowicach. Jest najlepszy w tej połowie Polski i widziałem podczas swojego zabiegu wielu młodych ludzi, którzy im ufali.

czeesc

czesc

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości