+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czesc

KarinaKa
    Guest

Derm-Estetyka Gdynia

Miałam mega problem z odstającymi uszami... Nie wiem dlaczego rodzice już w dzieciństwie nie reagowali. No tak czy inaczej postanowiłam coś z tym zrobić. Jestem z Trójmiasta i w Gdyni znalazłam klinikę Derm-Estetyka. No i serdecznie polecam, bo rozwiązali mój problem. Szybko i skutecznie. 1,5 h, znieczulenie miejscowe - efekt bajka. W końcu mam śliczne, normalne uszy. Także polecam klinikę, bo zdecydowanie wiedzą co robią.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-03-19 o 19:30

Milorka45
    Guest
    Ja miałam taka korektę uszu, ale w Łodzi w klinice Este l`arte. Mialam straszny kompleks od dziecka. Niektóre osoby mnie nawet palcami wytykały. Nie jestem brzydka nawet przeciętna. Przynajmniej za taką się mam. ale własnie te uszy. Chłopaka tez nie miałam. na szczeście trafiłam za namową mojej mamy do tej kliniki i wszystko dobrze się zakończylo.

Nie zarejestrowany
    Guest

Uszy

Mi korektę uszu wykonywał dr Łątkowski z Polanicy-Zdrój, muszę go pochwalić, bo wykonał świetną robotę. Miałam takie okropnie odstające i przez to nigdy nie nosiłam spiętych włosów i czułam się źle sama ze sobą. Teraz są ładne, przylegające. a blizny są niewidoczne. Pierwszy raz w życiu chodzę w kucykach i nie wstydzę się tego jak wyglądam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości