+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 142
    DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Nie wierzę w takie specyfiki. Kawa owszem, zawiera kofeinę, sprawia, że więcej i żywiej się ruszamy przez co gubimy kilogramy, kofeina ma działanie antycellulitisowe, ale w jakieś cudowne schudnięcie dzięki kawie nie wierzę.

Ullma
    Guest

Woda

No i ja też mam podobne zdanie, pewnie nie przez samą kawę ale dieta plus ćwiczenia czy więcej ruchu. Ja zamiast kawy wolę wodę, której zresztą piję dosyć sporo. A tu akurat wierzę, że woda pomaga podczas odchudzania.

mosska
    Guest
    Ja piję raz dziennie jedną filiżankę kawy rozpuszczalnej, też zaraz po niej wypijam szklankę wody Wolę pić wodę bo jest zdrowa i dobrze wpływa na organizm przy odchudzaniu również.

LUBIĘ FORUM Avatar Yzma
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja bym nie powiedziała że kawa odchudza, ale faktem jest, że jak wypiję rano kubek to przez kilka h mogę nic nie jeść. Ale za zdrowe to nie jest, wiem.
    A co do wody to zgadzam się, jej picie jest bardzo ważne, ja staram się pić jej całkiem sporo.

Iksinka
    Guest
    To prawda ja też po kawie dłużej nie jem Ale woda mimo wszystko zdrowsza i też pomaga przy odchudzaniu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    California
    Yes coffee burns the fat and loses the extra body weight.
    Green tea is more effective for weight losing as compare to coffee.
    Green tea has no more side effects for the health and loses the weight naturally and its results are long term.
    Ostatnio edytowane przez Montague ; 11-08-12 o 09:54

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Jak nazywa się ta super zielona kawa na nadciśnienie, jak smakuje ?

Karolina_123
    Guest

Czy kawa odchudza?

Kawa może pomagac w odchudzaniu pod warunkiem, że nie sypie sie do niej kilogramów cukru i nie zalewa pełnotłustym mlekiem Ja osobiście polecam Wam yerba mate. Nie jest co prawda tak dobra w smaku, jak kawa, ale jej właściwości sa o niebo lepsze. Po pierwsze nie wypłukuje wapnia z organizmu, po drugie działa dłużej niż kawa noi po trzecie ma mnóstwo witamin, ktorych zwykła kawa, nawet ta najlepsza, nie posiada. Zajrzyjcie na stronę www.yerbafreaks.pl, tam mają akurat dużo promocji, i można sobie kupić yerbę dopasowaną do potrzeb i cały sprzęt do jej picia można kupić z duzym rabatem. Polecam!

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Oki, zobaczymy kawusię

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Witam,

Skład odchudzających kaw nie jest w żaden sposób imponujące. Surowce używane do ich produkcji takie jak zielona herbata, guarana czy chrom nie mają jednoznacznie potwierdzonego działania wyszczuplającego. Nie ma się co oszukiwać, samo stosowanie suplementów i odchudzających specyfików, nie pomoże wygrać z nadmiarem kilogramów. W czasie odchudzania polecam zwiększyć spożycie najzdrowszej niegazowanej wody mineralnej, najlepiej o znacznym stopniu mineralizacji. Na pewno pomoże choć trochę walczyć z głodem, a poza tym uzupełni ewentualne niedobory elektrolitów. Wskazane jest wypijanie co najmniej dwóch litrów wody dziennie.

Pozdrawiam
    Joanna Chudzicka - specjalista dietetyk z firmy Mapa Zdrowia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości