+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    Nie zarejestrowany
    Guest

Implanty Katowice

A ktos doradzi mi w Katowicach lub gdzieś w pobliżu miejsce gdzie specjalizują sie w implantach? Zalezy mi bardzo bo to dolna trójka czyli zabek dosć widoczny przy uśmiechu czy w czasie rozmowy

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja miałam wstawiany implant, może nie jest to najtańsza metoda ale skuteczna i jestem bardzo zadowolona. Najlepiej udać się do specjalisty, on wszystko wytłumaczy. Ja chodzę do bardzo dobrego gabinetu Ideal Dent na Batorego w Gdyni

Nie zarejestrowany
    Guest

Implanty Katowice

No hahaha Gdynia a Katowice - rzut beretem W Katowicach masz Śląskie Centrum Implantologii Astra Dent
    Na Rożdzieńskiego - świetni profesjonaliści

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Toruń
    Nie ma się czego bać.
    U Mnie wstawienie dwóch implantów długo nie trwało. Generalnie fajną sprawą było to, iż dostałem bardzo łagodne antybiotyki, które idealnie podziałały i prawie nic się nie czuło podczas samego procesu gojenia.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał matylda2 Zobacz post
    Czy ktoś wie jak wygląda zakładanie implantów. Powinnam mieć założony imlant w miejscu po usunięciu zęba 5 lat temu. Dla ilu zębów podporą może być implant? Czy istnieje jakiż sposób na obniżenie kosztów wszczepienia implantu? Na czym polega zabieg pobudzenia nerwów przeprowadzany przy wszczepianiu?
    na tej stronie facebook.com/allecoudent/?fref=nf masz filmik jak wygląda krok po kroku wstawianie implantów

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja robiłem implanty w Krakowie w studiu stomatologi estetycznej - studiose.med.pl Mega dobra placówka, bardzo sobie cenią ludzi i są świetni w tym co robia. Miałem 2 implanty wstawiane i 3 zeby kanałowo u nich leczone pod mikroskopem. Zawsze bałem się dentystów a okazuje się że nie taki diabeł straszny
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-04-17 o 13:25

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości