+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 109 z 109
    Nie zarejestrowany
    Guest

Klinika w Łukowie

Świetna opieka i duża doza empatii ze strony lekarza jak i personelu w klinice Dental House. Leczenie zaplanowaliśmy na kilka miesięcy do przodu przez co uniknęłam niespodzianek związanych z kosztami czy terminami.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Muszę wam powiedzieć, że sama chciałabym także zrobić sobie implanty zębów i zastanawiam się gdzie w Warszawie najlepiej jest się po takie usługi udać? Może ktoś z was był na Mokotowie w klinice Medykus? Czytałam sporo opinii, że tam właśnie robią takie implanty bardzo dobrze. Możecie mi podpowiedzieć co robić?

Patty123
    Guest

Warto

Oczywiście, że warto. Należy tylko wybrać odpowiedni gabinet. Ja polecam gabinety Lux Med. Działają w Krakowie i Warszawie. Zapewniają kompleksową opiekę. No i fachową obsługę.

Nie zarejestrowany
    Guest

implanty Warszawa

Hej, ja robiłam implanty w tym gabinecie implanty-warszawa.pl Bardzo polecam Świetny, doświadczony personel, dzięki któremu zabieg był wykonany naprawdę sprawnie i bezboleśnie A komfort posiadania znowu pełnego uśmiechu - jest naprawdę bezcenny
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 14:35

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mogę polecić bardzo dobry gabinet Allecoudent w Poznaniu. Gabinet mieści się przy ul. Głogowskiej 109, przyjmuje tam doskonały chirurg twarzowo szczękowy dr Allecou. Jest świetny, jeśli chodzi o implanty. O cenach i usługach możecie poczytać na stronie internetowej gabinetu.

Nie zarejestrowany
    Guest

implanty

Polecam dra Jakubowskiego z Kliniki Dent SM , bardzo dobry chirurg i implantolog. Ja miałam dwa "braki" w uzębieniu, czwórkę i piątkę. Odkąd mam implanty, dużo pewniej się czuję, uśmiech jest pełny, nie wstydzę się szeroko śmiać. Mówcie co chcecie, ale przekłada się to bardzo na samoocenę.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:20

maxmax
    Guest

Cool Implanty zębów Agnieszka Sicińska

Opinie pacjentów i efekty pracy można poznać na stronie agnieszkasicinska com.
    Na wizycie otrzymujemy konsultację, plan leczenia oraz kosztorys.
    Na miejscu można wykonać potrzebne zdjęcia rtg.
    Zabiegi implantologiczne metodą all on 4 a także pełna odbudowa zębów na implantach wraz z ekstrakcja zębów potrzebnych do usunięcia wykonywane w jeden dzień. Pacjent wychodzi z zabiegu z zębami!

Olgaaaa
    Guest

Pakiet medyczny

Ja dokupiłam do mojego pakietu medycznego dodatkowy pakiet stomatologiczny Komfort i jestem bardzo zadowolona.

Nie zarejestrowany
    Guest

implanty Kraków

W Krakowie polecam klinikę Luxdentica i dra Wilisowskiego. Wspaniały implantolog, po licznych kursach, szkoleniach, z doświadczeniem w implantologii już od długiego czasu, w PL i za granicą. Ja robiłam implanty zębów właśnie u Niego, polecił mi go mój znajomy ortodonta jako najlepszego w Krakowie i chyba się wcale nie pomylił. Po prostu pasjonat, zaangażowanie w temat 100%, a do tego nowoczesny sprzęt i wspaniała klinika w tle.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości