+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 109
    LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    Implant powinno się wstawić w momencie, gdy naprawdę nic nie można już zrobić dla zęba i trzeba go wyrwać. Jest to rzecz dobra, ponieważ uzębienie powinno być pełne.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-05-15 o 09:54

Nie zarejestrowany
    Guest

implanty

Jasne ze warto, trzeba tylko uwazac zeby nie trafic na partacza. Mi sie to wczesniej zdarzylo i wtopilem góry hajsu w nieudane wszczepienie. Jesli zas chodzi o dobrych specjalistow, to polece Unident Union z Wroclawia, oni mi wszystko poprawili i teraz jest juz ok

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

implanty

Przy zakładaniu implantów, trzeba dobrze sprawdzić, czy już nic nie da rady zrobić z zębem, czy jest całkowicie martwy i do usunięcia. Może tutaj pomóc pantomogram Radom. Takie prześwietlenie pomaga zobaczyć wszystkie zęby, górne i dolne oraz otaczające je tkanki. Dentysta oceni wtedy stan uzębienia i czy faktycznie nie ma innego wyjścia jak wyrwanie i wstawienie implanta. Prześwietlenie jest całkowicie bezbolesne i komfortowe, tak więc nie ma czego się bać.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-10-15 o 12:11

Mieszka w
    warszawa
    Moim zdaniem implanty to ostateczność, najpierw próbowałabym zacząć leczyć ząb. Jednak ja się nie znam, widziałam ostatnio ciekawy artykuł na http://artodonto.eu/oferta/implanty/ - znajdziecie tu dużo informacji na temat implantów i ich zakładania.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-03-16 o 08:54

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    No z tym rzeczywiście trzeba uważać, ja dołączam właśnie do posiadających implanty i dodam jeszcze, że powinno się o nie właściwie dbać, że jest dobrze założony to raz, a że potem wypada się nim porządnie zaopiekować to dwa Wypróbowałem produkty z firmy bluem właśnie do implantów i polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-03-16 o 08:53

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Pulchna
    Mi ostatnio dentysta usunął ząb i stwierdził, że jak chce mieć jeszcze ładny uśmiech to powinnam się zastanowić nad implantami - bo kolejne zęby też nie wyglądają najlepiej. Jestem wściekła bo zawsze dbałam o zęby a tu taka wiadomość - no ale trudno jak mus to mus. Póki co już wiem, że to musi być dobry implant sprawdzonej firmy - nie będę ryzykować.

Mieszka w
    Warszawa
    Można zauważyć że w ostatnim czasie ta implantologia się rozszerzyła coraz więcej osób się decyduje na implanty itp. Ja sama mam od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na nobel biocare w końcu są jednym z lepszych na rynku. Jestem z nich zadowolona są trwałe zachowują się jak naturalne zęby i nie trzeba szlifować sąsiadujących zębów.
    Ostatnio edytowane przez Małaelka ; 21-04-16 o 19:17

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    implanty fajna sprawa ale ja trochę obawiam się tej całej procedury
    https://www.facebook.com/pages/Panoramica-3D-Dbamy-o-z%C4%99by/450630065076247 - piękny uśmiech jest zawsze w modzie

Nie zarejestrowany
    Guest

implanty zębowe

Implanty to rzeczywiście jedyna metoda na uzupełnienia wszelkich ubytków. Jednak przed ich wszczepieniem i zabiegiem warto uzyskać informację jak to wszystko wygląda. Jeden z artykułów, który pomoże w zrozumieniu z czym to się je. http://www.noadental.pl/aktualnosci/implanty-zebowe-etapy-kliniczne Jak wygląda wszczepianie implantów zębowyh? W sieci można znaleźć sporo tego typu informacji. Zawsze sprawdza się jedna zasada. Kto pyta nie błądzi, szczególnie w temacie WŁASNEGO ZDROWIA.

Pozdrawiam gorąco
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-16 o 09:42

Mirkosława
    Guest
    Jak jest szansa, to przede wszystkim trzeba próbować walczyć o zęby. Może nawet skonsultować się z kilkoma dentystami, żeby zobaczyć co faktycznie można zrobić. A jeśli nie ma innej opcji to pewnie, warto zainwestować w implanty. Ja musiałam wstawić jeden implant i też miałam obawy. Ale dr Sundman z warszawskiego Medensu wszystko mi objaśnił, odpowiedział na pytania, no i się zdecydowałam. Wszystko to brzmi groźniej niż w rzeczywistości, ja jestem zadowolona z podjętej decyzji i nowego ząbka

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości