+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Apsik
    Mieszka w
    Konin
    Green pharmacy maja naturalne kosmetyki - bez parabenów, slsow

Nie zarejestrowany
    Guest

Yves Saint Rocher

A co sądzicie o kosmetykach Yves Saint Rocher? Piszą, że ich produkty są w 98% naturalne. Mam skórą wrażliwą i skłonną do alergii, więc bardzo muszę uważać, jakich kosmetyków używam. Chciałabym przetestować ich kosmetyki, ale są dość drogie, więc wolałabym nie wyrzucać ich po jednym użyciu Jakie są Wasze opinie?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Cytat Napisał Apsik Zobacz post
    Green pharmacy maja naturalne kosmetyki - bez parabenów, slsow
    Tak piszą że są naturalne ale z ekologią i naturalnością nie maja wiele wspólnego,wystarczy składy poczytać.
    Istnieją kremy ekologiczne niedrogie: Alterra, balsam eco cztery pory roku, Apis i coś by się pewnie jeszcze znalazło.
    Ale i tak uważam jak poprzedniczki że najlepiej samemu stworzyć kosmetyk, ponieważ będzie na pewno naturalny i świeży bez konserwantów. Polecam zagłębić się w temat

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam wam kosmetyki pat & rub Super sa! Drogie strasznie, ale peeling cukrowy albo maski do ciała to bajka. Niestety, tylko raz na dlugi czas moge sobie na to pozwolic :/

Madzia Szęnsyl
    Guest
    Czasami firmy tylko zarabiają na tym przedrostku bio, eko, czy piszą, że naturalne. Przecież nie kończyłam chemii i nawet jak przeczytam skład kremu to mi nic nie mówi. Kupuję to, co już moja koleżanka wypróbuję. Jest ekspertką od nowości kosmetycznych. Ostatnio kupiłam serum za jej namową firmy beeyes no i masło do ciała grapefruitowe. Zobaczymy jaki efekt.)

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Ja zamiast kremu używam ekologicznego oleju kokosowego i w zyciu nie miałam lepszej cery.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-11-14 o 15:48

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Forumowicze, co sądzicie o ekologicznych kosmetykach? Czy warto je kupować? Czasami naturalne maski i oleje lepiej sprawdzają się w pielęgnacji delikatnej skóry. Jak sprawdzić, czy kosmetyk jest eko?

''Zwykle kosmetyki ekologiczne są bardziej przyjazne skórze, jednak nie zawsze lepsze od kosmetyków tradycyjnych i nie zawsze od nich bardziej skuteczne. Kosmetyki naturalne mają opinię preparatów łagodnych, doskonałych dla alergików. Jest to niestety półprawda. Każdy kosmetyk musi bowiem zawierać konserwanty, które zapewniają jego niezmienne walory przez określony czas. W kosmetykach naturalnych konserwantem są często olejki eteryczne – przedłużają ich trwałość, ale dość często bywają przyczyną uczuleń''.

Link do artykułu: Naturalne kosmetyki ekologiczne bez szkodliwej chemii: co warto o nich wiedzieć? http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...mii_42174.html

Kosmetyki ekologiczne: czy warto je stosować?http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...wac_37558.html

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    U nas w domu - zwłaszcza w pielęgnacji skóry dzieci korzystamy z dobrodziejstw kosmetyków organicznych. Mamy trochę sprawdzonych marek, które nas nie zawiodły. Naprawdę warto zainwestować i starać się eliminować nadmiar chemii z życia

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Kupując kosmetyki eko, organiczne, biologiczne zwracajcie uwagę na certyfikaty potwierdzajace ich jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Nie zarejestrowany
    Guest

Najlepsze BIO Kosmetyki

Najlepsze BIO Kosmetyki polecam firmę Carun. Nowość na Polskim rynku. Nie ma co więcej mówić po prostu wchodźcie na carun.pl i tam dowiecie się wszystkiego. Są to dermokosmetyki z Konopi.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-03-15 o 10:40

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości