+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    bąbelka2019
    Guest
    Cytat Napisał bąbelka2019 Zobacz post
    Trzy lata temu stwierdzono u mnie torbiel na wątrobie. Co pół roku robiłam badania kontrolne i zawsze wychodziło - torbiel prosta. Tydzień temu jednak powiedziano, że to bąblowiec. Torbiel jest z przegrodami i wokół niej jest już 1 cm zwapnienia.
    Od razu, bez kolejki przyjęli mnie do przychodni na zakaźnym. Teraz czekam (trzy tygodnie) na wyniki z krwi i na rezonans.

Szukam kontaktu z osobami, które zetknęły się z tym paskudztwem, które np. się leczą, miały już operację... które po prostu z własnych doświadczeń wiedzą gdzie się najlepiej leczyć, gdzie robić operacje, które mają namiary na dobrych lekarzy.

Wydaję mi się, że każdy kto się zetkną z bąblowcem wie, że na pierwszym etapie walki z tym cholerstwem, człowiek czuje się bardzo zagubiony bo jest to choroba niestety "wyjątkowa".

Będę wdzięczna za każdą informację.

Na ten email mogą tez pisać osoby, które tak jak ja po raz pierwszy zetknęły się z bąblowcem i szukają pomocy. Jak będę miała już jakąś "wiedzę" chętnie się nią podzielę.

Niestety Redakcja usunęła mój adres mailowy z tekstu

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jestem po operacji usunięcia torbieli z wątroby. Mój e mail: ewelinak182@interia.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jakie samopoczucie Wam towarzyszyło przy tej chorobie? Mam bąblowca wielojamowego...tzn teoretycznie miałam... jestem 4miesiace po operacji usunięcia go z wątroby miał 14 cm... teraz biorę zentel... wybieram się Do Poznania... proszę o jakieś informacje, doświadczenia z tym związane.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Cytat Napisał bąbelka2019 Zobacz post
    Niestety Redakcja usunęła mój adres mailowy z tekstu
    Jeszcze raz podaję adres: moj.bablowiec@tlen.pl - Droga Redakcjo bardzo proszę nie usuwajcie emaila. Bąblowiec to bardzo rzadka i mało spotykana choroba i może być śmiertelna dlatego każda informacja na jej temat od osób, które się z nią spotkały jest naprawdę cenna.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    co do pasozytów , ja miałam torbiel własnie od bablowca na sledzionie, po jednym zabiegu zaperem został zabity, gosciu podlaczyl mnie pod prad i było czuc jak peka!!
    Ktoś kto to pisał nie ma pojęcia o bąblowcu.
    Pęknięcie torbieli jest bardzo niebezpieczne. Może wtedy dojść min. do zakażenia wtórnego czyli rozsiania się bąblowca po organizmie lub do wstrząsu anafilaktycznego czyli stanu prowadzącego do zagrożenia życia.
    Ludzie szukajcie dobrych lekarzy a nie "znachorów".
    Ostatnio edytowane przez bąbelka2019 ; 31-08-19 o 21:17

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości