+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Nalezy wykluczyć sól z jadłospisu oraz przetworzone rzeczy. Skoro są podejrzenia odnośnie nadciśnienia to warto mieć aparat do mierzenia ciśnienia. Firma diagnosis.pl bardzo porządny sprzęt. Swoje cisneinie warto badać, by nie doprowadzić do tragedii.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Te smaczne owoce są bardzo zdrowe. Często stosujemy je przy przeziębieniu, bo pomagają złagodzić objawy infekcji. Ale aronia ma też inne właściwości. Badania naukowe dowodzą, że regularne picie soku z aronii obniża ciśnienie krwi (zarówno skurczowe, jak i rozkurczowe), podobnie jak ekstrakt z tych owoców w postaci tabletek. To zasługa zawartych w aronii przeciwutleniaczy (antocyjanów), które zmniejszają utlenianie złego cholesterolu, zapobiegając tworzeniu się blaszki miażdżycowej.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Te smaczne owocxzxzxe są bardzo zdrowe. Często stosujexzxzxxmy je przy przeziębieniu, bo pomagają złagodzić obxzxzxjawy infekcji. Ale aronia ma też inne właściwości. Badania naukowe dowodzą, że regularnxzxze picie soku z aronii obniża ciśnienie krwi (zarówno skurczxzxzxowe, jak i rozkurczowe), podobnie jak ekstrakt z tych zxzxxzowoców w postaci tabletek. To zasługa zawartych w aronii przeciwxzzxzxutleniaczy (antocyjanów), które zmniejszają utlenianxxzxzxie złego cholesterolu, zapobiegając tworzeniu się blaszki miażdżycowej.

Nie zarejestrowany
    Guest

bvbcvb

Te dfgfggfowocxzxzxe są bardzo zdrowe. Często stosujexzxzxxmy je przy cvcvcvcviębieniu, bo pomagają złagodzić obxzxzxjawy infekcji. Ale aronia ma też inne właściwości. Badania naukowe dowodzą, że regularnxzxzevc picie soku z aronii obniża ciśnienie krwi bvbvbb vbbvb bcvbvb(zaróbvbcvwno skurczxzxzxowe, jakg i rozkurczgfgfowebvbc, podobnie jak ekstrakt z tych vczxzxxzowoców w postaci tabletek. To zasługa bzawabvbvbrtych w aronii przeciwxzzxzxutleniaczy (avbntocyjanów), które zmniejszają utlenianxxzxzxie złego cholesterolu,bvbbv zapobiebbvbgając twbbborzeniu się blaszki miażdżycowej. bvvvxcv

Nie zarejestrowany
    Guest
    Generalnie to aronia jak najbardziej. Warto spróbować jeszcze grapefriuta, dieta z aronią i grapefruitem daje dobre efekty. Nalezy tez wykluczyć sól z jadłospisu oraz przetworzone rzeczy. Skoro są podejrzenia odnośnie nadciśnienia to warto mieć aparat do mierzenia ciśnienia. Firma diagnosis.pl bardzo porządny sprzęt. Swoje cisneinie warto badać, by nie doprowadzić do tragedii.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zgadzam się z ty na 100%,że picie soku z aronii obniża ciśnienie krwi (zarówno skurczowe, jak i rozkurczowe), podobnie jak ekstrakt z tych owoców w postaci tabletek. To zasługa zawartych w aronii przeciwutleniaczy (antocyjanów), które zmniejszają utlenianie złego cholesterolu, zapobiegając tworzeniu się blaszki miażdżycowej. Nalezy tez wykluczyć sól z jadłospisu oraz przetworzone rzeczy. Skoro są podejrzenia odnośnie nadciśnienia to warto mieć aparat do mierzenia ciśnienia dobre apraty sa z haxe.pl/component/ssproducts/product/2711-cisnieniomierz-naramienny-typ-ora210.html#1-opis

Nie zarejestrowany
    Guest

sok z aronii

Jak mam do wybory tabletki albo sok - wybieram sok bez dwóch zdań. Ja tacie kupuję sok z aronii 100% naturalny Polskiej Róży. Owoce aronii mają bardzo korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Nawet zaprzyjaźniona lekarka o tym mi wspominała, tylko trzeba pić regularnie. Nie tylko na nadciśnienie zresztą super się sprawdza, także na miażdżycę. Obniża też zły cholesterol.

Nie zarejestrowany
    Guest

czosnek

ja bardzo długo szukałem dobrego sposobu na walkę z moim nadciśnieniem i najpierw z rzeczywiście zacząłem od aronii natomiast długo zdystansował najlepszy okazał się czosnek w ilości 3 główek dziennie moje ciśnienie spadło z 180 do 130 w przeciągu 2 lat
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-07-18 o 20:58

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości