+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest

ja..

Ja używam L’Angelica, jestem bardzo zadowolona, mam ogólnie problemy z nadwrażliwością dziąseł, a ten płyn idealnie odświeża i nie podrażnia. Polecam naprawdę. Nie wiem czy jest dostępny stacjonarnie, ja zamawiam na superuśmiech.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Hmm.. ja do tej pory używałam elmex, sensodynę albo listerin (tego używa mój facet, więc jak mi się skończy mój do wrażliwych zębów to używam jego aż pojadę na zakupy). Sensodyne i elmex pomagają mi na wrażliwe zęby, dzięki tym płynom jestem w stanie pić i jeść gorące rzeczy, a zimne produkty nie są tak uciążliwe.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Do małego pojemniczka wyciskami łyżkę pasty bez fluoru dodajemy JEDNĄ KROPLĘ wody utlenionej, mieszamy i tym myjemy zęby kilka dni.
    Jak się skończy robimy nową porcję. Można po czasie zwiększyć ilość wody utlenionej.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja w sumie używam od zawsze płynu wybielającego z listerine, nie są drogie, łatwo dostępne i co najważniejsze bardzo dobrze działają. Jednym płyny tej firmy podchodzą pod gust, innym przeciwnie, nie dziwię się bo są rzeczywiście mocne, z resztą gdzieś czytałem że płyny do płukania ust na początku stosowania powinno się rozcieńczać.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-09-18 o 20:12

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Osobiście od kilku miesięcy używam tego płynu do płukania ust listerine (wcześniej nie używałam żadnego) i widzę znaczącą różnicą, choć nie wiem jak to będzie w przyszłości, gdy naprawdę poczuję, że znów mam problemy (zmagałam się bardzo często z problemami jamy ustnej, mój dentysta mówi, że taki mój urok), zmienię na inny, na razie jest ok
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-09-18 o 20:13

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    zarówno Meridol jak i Elmex (zielony oraz pomarańczowy) są dobre .

W dokładnym czyszczeniu i pielegnacji ogólnej zębów w domu ma nam pomóc:

dobra pasta (przy problemach z osadem nie polecam zielonego Elmexu gdyż nie radzi sobie dobrze z oczyszczaniem. Jest dobry w przypadku wrażliwych szyjek ale słabo czyści osady). Nie szalejmy z pastami dla palaczy czy tzw. wybielającymi bo narobimy sobie więcej szkody niż pożytku- zawierają one dużo substancji ścierających.

odpowiednia szczoteczka-odradzam szczoteczki twarde, można nabawić się nadżerek przyszyjkowych. Najlepsze są szczoteczki miękkie (bardzo dobra szczoteczka Sensodyne) oraz średnie. Moim zdaniem z osadami najlepiej radzą sobie szczotki elektryczne, zauważyłam to na sobie
    Szczoteczki powinno wymieniać się co 3 miesiące

No i jednak warto jest odwiedzać stomatologów co jakiś czas.... Takie wizyty dużo dają bo stomatolog zobaczy czy w jamie ustnej nie dzieje się coś złego.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości