+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Metylda
    Guest

rehabilitacja

Rehabilitacja jest bardzo ważna, szczególnie w dziecięcych chorobach. Trzeba dbać o nasze pociechy i zapewnić im odpowiednie życie i funkcjonowanie. Ja z moją córką jeżdżę do ośrodka stobno, gdzie mamy takie dłuższe turnusy rehabilitacyjne. Dają jej one naprawdę dużo, bo widzę, że córka czuje sie lepiej i jej w lepszym stanie fizycznym i psychicznym.

Meredaka
    Guest
    Ja też znam ten ośrodek i uważam, że Stobno to jeden z lepszych ośrodków w Polsce. Też zabieram tam syna na pobyty rehabilitacyjne. szczególnie do gustu przypadła mu hipoterapia, syn kocha zwierzęta, więc podczas zajęc bardzo się otwiera.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jesli szukacie dobrego miejsca na rehabilitację dziecka w Warszawie albo okolicach to koniecznie sprawdźcie też to miejsce naszaklinika.com.pl/oferta
    MOzecie liczyć na rehabilitację dorosłych i dzieci. Szczerze polecam to miejsce.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-04-17 o 09:55

Nie zarejestrowany
    Guest
    U nas bardzo pomagają dogoterapia i hipoterapia, a pomagają nam w niej dzieciwujatoma.pl/ świetni ludzie, a co do terapii genialne daje efekty
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-09-17 o 21:34

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja uważam, że jest to jednak z najlepszych metod, jakie są. Zwierzęta działają zbawiennie na ciało i duszę, a szczególnie takich istot chłonnych emocje jakimi sa dzieciaki. Widzę to po podopiecznych tej fundacji dzieciwujatoma.pl/strona/jak-pomagany świetne są efekty napreawdę
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-12-17 o 21:28

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli mieszkacie w województwie lubelskim to polecam wam udać się do przychodni rodzinnej w Hrubieszowie. Tam przyjmuje neurolog, pediatra i rehabilitant dziecięcy. Wasze dzieci mogą tam liczyć na profesjonalną pomoc lekarską.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Bardzo dobrą rehabilitację w swoich placówkach ma CM Enel: cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/konsultacje-specjalistyczne Ostatnio moja koleżanka ze swoim synkiem po wypadku samochodowym uczęszczała na taką rehabilitacje we Wrocławiu i już widać pierwsze efekty. Podobno dzieci mają większe szanse na regenerację niż dorośli. Trzeba próbować wszelkimi możliwymi sposobami działać bo jeśli nic nie będziemy robić to na pewno nie osiągniemy żadnego sukcesu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-04-18 o 18:50

Nie zarejestrowany
    Guest

Re

Jeśli chodzi o rehabilitację dzieci, to gorąco polecam "Naszą Klinikę" w Ożarowie Mazowieckim, miejsce niemalże nowe, świetnie wyposażone, a przede wszystkim ze wspaniałym personelem Polecam naszaklinika.com.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-04-18 o 22:18

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Polecam świetny artykuł o hipoterapii wdw.com.pl/jazda-konna-a-zdrowie-hipoterapia/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-07-19 o 18:00

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości