+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Dobry olej roślinny to bardzo ważny składnik diety a nadaje się do wielu potraw sałatki, zupy, surówki itd. Olej zamiast kostki, lubczyk zamiast maggi a reszta to już twoja inwencja .Ja oleje i ziła kupuje na stronie zielony nurt mają spory wybór i dokładne opisy produktów. A zamiast chrupek (na przypalonym oleju palmowym) wole twarde owoce i warzywa najlepsze są pokrojone w talarki.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    A nie wiecie może czy np dieta w ciazy jest jakoś specjalnie dobierana dla każdej kobiety?macie jakieś doświadczenia?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-01-15 o 13:18

MaciejK
    Guest
    ja Ci powiem jaką ja miałem "dietę" , stosowałem Dukana, po niej miałem takie jojo, że się załamałem. W końcu trafiłem na kumpla co się odchudzał w tym sensie że zacząłem zdrowiej jeść, smażyłem na oleju kokosowym, nie na roślinnym, do tego 5 posiłków w odstępach 2,5 godziny. Zacząłem suplementacje, therm line man, to suplement dla mężczyzn którzy chcą zredukować wagę i oczywiście ruch, w moim przypadku basen raz w tygodniu i dwa razy w tygodniu chodziłem na siłownie. W rok schudłem 27 kg.

Nie zarejestrowany
    Guest

a

zupełnie Ci nie wierze, to kryptoreklama

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oj to masz zadania. Ponieważ u Nas przynajmniej w PL nie ma za dużo zdrowego żywienia. Raz byłam w restauracji jakaś eko.. no skończyło się zaparciami , zatwardzeniem. Brałam dicopeg przez 5 dni by jelita wróciły do normy.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Naturalnie Niebanalnie
    Mieszka w
    Zakopane
    Wszystko, co wymieniłaś, osiągniesz, stosując zbilansowaną i zdrową dietę. Oznacza to produkty jak najmniej przetworzone, a jak najbardziej naturalne; wyeliminowanie z diety cukru i tłuszczy trans, picie dużej ilości wody, spożywanie produktów pełnoziarnistych, świeżych warzyw i owoców oraz zdrowych tłuszczy.

Więcej na temat tego, jakie produkty wybierać znajdziesz na blogu:

www.naturalnieniebanalnie.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-05-17 o 09:11

Nie zarejestrowany
    Guest

info nt zdrowego odzywiania: www.zdrowecialoiumysl.pl

info nt zdrowego odzywiania: zdrowecialoiumysl.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-05-17 o 08:34 Powód: spam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia