+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
    Nie zarejestrowany
    Guest

Smile Nie potrzebuję diety - ale chcę jeść zdrowo

Nie chcę kolejnej diety, po której będzie jojo, bo u mnie najczęściej jest. Nie chcę zrzucić*dużo - odrobinkę*dosłownie, ale chcę, żeby moje posiłki były zdrowsze, żebym czuła się*po nich najedzona, ale nie ociężała, no i jeszcze żebym "coś" straciła na wadze. I jeszcze gdyby było smacznie. Wiem, że chcę*dużo, ale może ktoś już znalazł, wymyślił swój system i coś mi podpowie

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

dietaCUD
    Guest
    jeżeli chcesz zdrowo się odżywiać, to polecam gotowanie wg. 5 przemian, anny ciesielskiej. Są na rynku jej książki - przede wszystkim Filozofia życia i Filozofia zdrowia, w których dokładnie opisane są zasady prawidłowego odżywiania się, zamieszczone są przepisy etc. Gorąco polecam!!

keras
    Guest
    Jeśli zdrowo to wybieraj produkty pełnowartościowe, zdrowe, organiczne. Na rynku jest ich coraz więcej nie tylko tych znanych, zagranicznych produktów jak np. meridian organic ale też coraz więcej naszych producentów decyduje się na produkcję takie ekologicznej żywności. Niestety w pobliskim sklepiku osiedlowym tego najprawdopodobniej nie znajdziesz więc przejrzyj sklepy eko online. A co jest podstawą Twojej diety?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    dieta to sposób na odchudzanie i zrzucenie paru kilo, ale ważne jest nie ile co ma kalorii, ale ile zawiera w sobie chemii. Zdrowa żywność to przede wszystkim produkty jak najbardziej naturalne - pozbawione pestycydów i wszelkich odmian GMO! Bo jesteśmy tym co jemy! Gotowym zupkom, przetworom i produktom o długich terminach ważności mówimy stanowcze NIE!
    W jednej z książek "Zatrzymaj młodość"przeczytałam, że właśnie nasza witalność, energia i sprawność uzależniona jest głównie od tego, co jemy, w sensie ile zawiera konserwantów oraz dowiedziałam się, jak można tego uniknąć.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja od miesiąca wprowadziłam zmiany o których pisze autorka tematu Jem zdrowiej ale nie produkty light czy super eko żywność na którą jest teraz moda tylko warzywa owoce w dużych ilościach plus odrobina mięsa orzechów czasem jajka dużo ryb i czuje się świetnie ENERGIa mnie rozpiera i jestem zdrowsza dodatkowo nieco ćwicze Polecam wszystkim

poppi
    Guest
    Może po prostu zacznij się zdrowo odżywiać? Mniej soli, więcej warzyw, owoców, dużo zielonej herbaty, czerwonej yerbamate (tutaj znajdziesz: www.africantea.com.pl) i przede wszystkim ruch!

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Żeby zrzucić "coś", trzeba jeść choć ciut poniżej swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Niestety, nawet jeśli będziemy odżywiać się ultra zdrowo, ale bez umiaru nic to nie pomoże.
    Co do zdrowego odżywiania to są rzeczy oczywiste - warzywa, owoce, zastąpienie tłustego mięsa chudym, picie dużo wody. Są też rzeczy o których zapominamy: np. wiele osób błędnie odstawia wszystkie tłuszcze, zapominając, że tłuszcze roślinne, takie jak np. olej rzepakowy bogaty w omega-3 może wręcz pomóc w walce z nadwagą (o ile spożywany jest z umiarem) lub to, że pomocne w odchudzaniu są nawet zioła i przyprawy, których używamy do gotowania

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    KATOWICE
    Myślę,że nie musisz dobierać specjalnej diety,wystarczy tylko unikać zbędnych tłuszczy i pamiętać o owocach,warzywach. Ważne aby posiłki były lekkie,urozmaicone. Do tego te dużo ruchu i zobaczysz,ze efekt sam do Ciebie przyjdzie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości