+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

Antykoncepcja młodych mam

Nie chcesz mieć drugiego dziecka wkrótce po narodzinach pierwszego, z pewnością myślisz o dobrym zabezpieczeniu... Jaką metodę polecałabyś innym mamom?

Nie zarejestrowany
    Guest

antykoncepcja młodej mamy

Polecam tabletki jednoskładnikowe (minipigułki). Stosowałam Cerazette. Jednoskładnikowe zawierają tylko progestagen, nie zawierają w składzie estrogenu. Mają tylko jedną wadę, należy je łykać o stałej porze dnia (dopuszczalne jest tylko kilkugodzinne opóżnienie)...

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mi również ginekolog wypisał Cerazette, ale poczytałam trochę w internecie o tych tabletkach i niestety było dużo opinii negatywnych na temat ich skuteczności. I póki co pozostałam przy prezerwatywach. Stosowane prawidłowo są dobrych zabezpieczeniem, no i nie obciążają hormonalnie rozregulowanego po ciąży i porodzie organizmu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja niestety po tych pigułkach przytyłam, miałam ogromny apetyt, ratowałam się harmonellą, która zawiera chrom a on reguluje poziom glukozy we krwi, działają również osłonowo na wątrobę i serce. Karmiłam rok więc mam to przetestowane.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Polecamy zajrzeć na wątek ''Antykoncepcja przy karmieniu piersią''. Znajdziecie tam wiele porad od świeżo upieczonych mam, które również szukają odpowiedniej antykoncepcji

Link do tematu: http://forum.poradnikzdrowie.pl/show...u-piersi%C4%85

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości