+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Temat: Mezoterapia

Nie zarejestrowany
    Guest

Mezoterapia

Co myslicie o takim zabiegu ?
    Czy któras z Was moze miała robiony taki zabieg-jesli tak to jakim produktem ?

Nie zarejestrowany
    Guest

mezo

Teraz jest to bardzo popularny zabieg.Warto trafić własnie na ten odpowiedni produkt,który da nam konkretne efekty widoczne na naszej skórze.Ja z własnego doswiadczenia polecam taki zabieg .

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Miałam robiony ten zabieg w centrum Carpe Diem w Warszawie. Z efektów jest bardzo zadowolona, tak jak ktoś wyżej napisał, teraz mezoterapia jest popularna i jeśli macie możliwość wybrać się na taki zabieg to polecam.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-09-13 o 12:59

Nie zarejestrowany
    Guest

mezoterapia - naprawde warto

ja miałam mezoterapię robioną we Wrocławiu - w Dermamedzie, ale nie powiem Ci teraz jakim dokładnie specyfikiem - na bank była tam wit. C - a na koniec położono mi maseczkę z alg, która wyciszyła cerę.
    Efekt - rewelacja- jestem bardzo zadowolona, bo dawno nie miałam tak przyjemnej w dotyku buzi, a ilość sebum bez porównania się zmniejszyła - jednym słowem każdemu polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

mezoterapia

zabieg faktycznie super. Niedawno zrobiłam sobie w gabinecie Cud piękności na Mokotowie. Taniej niż w dużych salonach, a pełna profeska. Cera się wyciszyła (od lat walczę z trądzikiem), jest gładsza.
    Powtórzę przed urlopem.

Mieszka w
    Warszawa
    Mezoterapia jest skuteczna, ale często potrzebnych jest kilka zabiegów. Na pewno dobrze jest wybierać cenione salony medycyny estetycznej, żeby zabieg na 100% został dobrze przeprowadzony.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-08-13 o 12:41

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Question Mezoterapia mikroigłowa - sposób na ujędrnienie piersi

Czy któraś z Was stosowała tę metodę mezoterapii mikroigłowej, żeby ujędrnić i odmłodzić biust?

Zabieg polega na wprowadzeniu pod naskórek specjalnych substancji na bazie kwasu hialuronowego. Najczęściej jest to mieszanka witamin i substancji mających właściwości ujędrniające.

Zabieg okazał się skuteczny, czy raczej efekty nie były widoczne gołym okiem?

Mieszka w
    Warszawa
    Gazeta.pl (dokładniej http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,111997,8445111,Mezoterapia_iglowa__hit_czy_kit_. html) powiada że mezoterapię trzeba przeprowadzać nawet 8 razy (czyli w sumie 2 miesiące), żeby były trwałe efekty i ja się w zasadzie z tym zgadzam - rzeczywiście skóra wygląda lepiej, ale raczej nie wszystkich na to stać.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-12-13 o 11:38

Nie zarejestrowany
    Guest

Gdzie zrobić mezoterapię?

A czy mezoterapię trzeba koniecznie robić w klinice medycyny estetycznej, czy można skorzystać z zabiegu u kosmetyczki?

Ilo&&
    Guest

Zależy od rodzaju mezoterapii

Są dwa rodzaje mezoterapii: igłowa i bezigłowa. Ta pierwsza jest bardziej inwazyjna, a tym samym może wykonywać ją tylko lekarz. Jesli nie chcesz zostać z opuchlizną, to lepiej skorzystaj z jakiegoś zaufanego miejsca.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości