+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Temat: Mezoterapia

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Zdecydowałam sie na zabieg i jeśli chodzi o efekty to jestem z niego zadowolona:
    ujędrnianie skóry,
    wygładzenie zmarszczek, blizn
    redukcja przebarwień
    nawilżenie skóry,
    zwiększenie grubości naskórka.

Pamiętaj aby zapisac sie na zabieg do dobrego gabinetu ( sama chodziłam do Arte Clinic ) oraz najlepiej wybrać sie na serię zabiegów bo nie wiem czy jeden tylko zabieg cokolwiek Ci da
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-19 o 20:05

anettcior
    Guest

mezoterapia mikroigłowa

ja mogę polecić zabieg mezoterapii mikroigłowej w Estetyka Day Spa w Piasecznie przyniósł rewelacyjne efekty, a skóra jeszcze nigdy nie była tak odmłodzona jak teraz

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Doris50 Zobacz post
    Ja z Poznania jeżdżę do rodziców do Wolsztyna i tam chodzę do zaufanej specjalistki dr Berlińskiej. A mezoterpia jest fajnym zabiegiem, daje widoczne efekty. Można to chyba porównać z takim zastrzykiem energii dla skóry. Ja robię przeciwstarzeniowo, ale chcę namówić męża, by spróbowała na łysienie. Na to zabieg także się sprawdza.
    O, też polecam doktor Berlińską Świetny lekarz. A mezoterapia to taki standardowy zabieg według mnie. "Zastrzyk energii" to trafne określenie w sumie.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Ja w Toruniu chodzę do gabinetu cmeik.pl/oferta/mezoterapia/ i jestem baardzo zadowolona. Chyba nie ma lepszego zabiegu! Skóra po nim jest taka fajna gładziutka.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-19 o 20:04

Nie zarejestrowany
    Guest

odp

Ja robiłam mezoterapię z kwasem hialuronowym i efekt był naprawdę super Robiłam ten zabieg u dra Migały w Klinice Sfera, na pewno w przyszłości go powtórzę, bo byłam zadowolona z tego jak wygląda moja skóra po zabiegu A niestety skóra coraz bardziej potrzebuję takiej opieki
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-07-19 o 21:14

KasiaR
    Guest

mezoterapia

Ja regularnie chodzę na mezoterapię igłową od pol roku co miesiac i faktycznie widać różnicę. Zmarszczki się wygladziły, cera jest rozswietlona, fajnie. no ale to trzeba juz niestety w pewnym wieku nastawic się na to ze dla utrzymania efektu nie wystarczy jeden zabieg. Poza tym ważne jest jeszcze rodzaj preparatu w mezoterapii. Ja rpóbowałam wielu miejsc ale zdecydowanie naj;epsze do tej pory miejsce to Camira w Gdańsku i nie zamierzam zmieniać, bo jedna z kosmetolożek tak mi dobrała preparaty, że faktycznie nie szkoda mi kasy.

Nie zarejestrowany
    Guest

dobry lekarz

ja zabiegi tego typu zawsze wykonuję u dra Migały w Klinice Sfera. Moim zdaniem są na tyle ważne, że trzeba się oddać w ręce najlepszego specjalisty, żeby efekt był zadowalający W końcu to twarz...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-08-19 o 07:41

Nie zarejestrowany
    Guest

re

No właśnie.... To twarz! A wiele osób sugeruje się ceną.... A za tym idzie jakość takiego zabiegu. O tym lekarzu, drze Migale z Kliniki Sfera, słyszałam bardzo dobre opinie. Sama mam zamiar przed ślubem zrobić jakiś zabieg medycyny estetycznej i chyba właśnie na tą klinikę się zdecyduje.

Nie zarejestrowany
    Guest

mezoterapia najlepsza!

Mezoterapia jest mega metodą, serio. Teraz zwłaszcza na jesień zachęcam wszystkie koleżanki na trochę bardziej inwazyjne zabiegi. Chodzę do SCM estetic i bardzo sobie cenię to miejsce.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości