+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Temat: Mezoterapia

paulina77
    Guest

mezoterapia

Ja mezoterapię miałam stosowaną na twarz. Dużo się wczesniej oczytałam na ten temat i wiedziałam, że zabieg będę robiła w zaufanym salonie. W moim przypadku to Arkadia w Opolu. Świetni specjaliści i ceny na dobrym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Gośka38
    Guest
    ja też się na mezoterapię igłową zdecydowałam i jestem bardzo z efektów zadowolona, może zmarszczek nie było tak wiele ale twarz wyglądała na zmęczoną a po zabiegu u Pani Karoliny z dermedika znów wygląda młodo i promiennie więc było warto

Klaundynka
    Guest
    Jestem po mezoterapii igłowej w gabinecie Dermedika. Wykonywałam ją u Karoliny, bardzo miła pani! Jestem teraz mega zadowolona z rezultatów, bo moja skóra twarzy od razu zyskała na jędrności, jest bardziej nawilżona, zdrowsza i zmarszczki się wygładziły. Naprawdę dziewczyny jestem szczęśliwa, bo nie myślałam, że mezoterapia tyle mi da i zauważę takie efekty na swojej twarzy Mąż mówi, że odjęło mi lat i też mu się bardzo podoba

Stefanija
    Guest

mezoterapia

Ja też jestem po zabiegu mezoterapii igłowej. Miałam ja robioną z kwasem hialuronowym i nawet się nie spodziewalam, że efekty będa tak świetne. Przede wszystkim zauważyłam duże nawilżenie skóry, wygładzenie, ujędrnienie. Moja skóra teraz wygląda młodziej, a ja czuję się lepiej. Robiłam sobie mezoterapię w krakowie, w gabinecie dermedika. Naprawde profesjonalne podejscie do pacjenta!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Pulsmed Szpital
    Mieszka w
    Łódź
    Podczas tego zabiegu, do skóry wprowadzić można bardzo duże stężenie kwasu hialuronowego czy preparatów witaminowych w ilościach nieosiągalnych, dla zabiegów kosmetycznych. Poza tym kuracja działać może na wybrany problem, lub poprawić ogólną kondycję i wygląd skóry.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Polecam ! Sam zdecydowałem się na zabieg ponieważ mam suchą skórę i widziałem znaczne zmniejszenie jej jędrności. Szczególnie po 30stce.
    Warto jest jednak zapisać się do profesjonalnej kliniki. Musicie mieć pewność czy zabieg będzie wykonywany przez profesjonalnych kosmetologów oraz lekarzy. Jest to jednak zabieg nieco inwazyjny oraz wchodzą w jego użycie igły.

Sam chodziłem na serię do kliniki na Skłodowskiej w Gdańsku.
    http://clinicadermatologica.pl/
    Ostatnio edytowane przez zelazny ; 04-05-17 o 07:44

Miejewska
    Guest
    Ja też robiłam sobie mezoterapię igłową. Muszę przyznać że efekty bardzo mi się podobają i są takie, jakich oczekiwałam. Moja twarz promienieje, drobne zmarszczki się wygładziły, skóra jest mega nawilżona i napięta. Zabieg robiłam sobie w gabinecie Dermedika w Krakowie. Słyszalam, że to jeden z lepszych gabinetów medycyny estetycznej w tym mieście.

milena14
    Guest
    Mezoterapia jest faktycznie fajnym zabiegiem, bo daje dobre rezultaty, choć ja akurat mam doświadczenie z mezoterapią skóry głowy. Zabieg miałam robiony preparatem Plinest Body i przyznaję, że rezultaty przeszły moje oczekiwania Włosy przestały wpadać, wzmocniły się i rosną nowe. Samo nakłuwanie dla niektórych może być nieco nieprzyjemne, ale według mnie nie jest to bolesne.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ,,Po raz pierwszy przeprowadzono mezoterapię w 1952 roku – wtedy to francuski lekarz Michael Pistor próbował za jej pomocą zlikwidować niedosłuch u pacjenta. I choć to się nie udało, to jednak zabieg dał obiecujące rezultaty: zredukował ból i szumy uszne. W latach sześćdziesiątych XX wieku zabiegi te stosowano w przypadkach różnych innych dolegliwości: migren, żylaków, a także w kuracjach dermatologicznych, jak leczenie łysienia plackowatego czy łuszczycy. Rozkwit tej metody nastąpił niedawno, wraz z rozwojem medycyny estetycznej.''

Więcej na temat zabiegu mezoterapii: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/mezoterapia-na-lysienie-i-zmarszczki-na-ile-skuteczna-jest-mezoterapia_34752.html

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Miałem zabieg mezoterapii skóry głowy. Zabieg do najprzyjemniejszych nie należy, ale jest skuteczny i subiektywnie mówiąc niezbyt bolesny. Mija pół roku i widać fajny efekt. Zabieg robiłem w klinice Cheveux i jestem z niej zadowolony. Dobra opieka. Co do efektów tak jak pisałem jest dobrze, zobaczymy jak będzie dokładnie po upływie roku.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości