+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta Wojownika

Być może jesteś typem wojownika. Ostatnio czytałam o diecie wojownika, która w skrócie polega na tym, że osoba ją stosująca w nicy pracuje (poluje), a je dopiero po zapadnięciu zmroku. Poczytaj sobie o tym

dido427
    Guest

jedzenie w nocy

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    mam powazny problem , czesto wstaje w nocy i po prostu jem, a rano mam okropne wyrzuty sumienia, probowalam tableek na sen , nic . najorsze jest to ze nie umiem tego kontrolowac czytałam na forach wielu ludzi ma taki sam problem
    jak mam temu zaradzic;(
    Witam serdecznie! ja borykam sie z tym problemem od wielu lat i jestem na skraju wytrzymalosci. nie wiem do kogo sie udac o pomoc. w dzien nie jem bo wiem, ze nadrobie to w nocy nie panuje nad tym kompletnie rano wstaje zmeczona i zla na siebie. bralam tabletki na sen lecz one nic nie pomagaja pilam melise nic. nie mam problemu z zasypianiem ale cos mnie wybudza i pcha do lodowki nie jestem tego swiadoma. pomocy

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Dido, musisz popracować nad mądrym odżywianiem. Jedząc w nocy, zamęczysz organizm i nabawisz się wielu chorób.
    W nocy organizm ma odpoczywać, a nie pracować. Trawienie to ciężka harówka dla niego. Jeśli tego nie zrozumiesz, to choroby pewne.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    K-ce
    Niestety mój organizm jest dość rozregulowany, żyję o różnych porach dnia, pomimo tego, że zazwyczaj o 8 wstaję do pracy. Ale czasem śpię po 4 godziny, później 10. I też zdarza mi się jadać w nocy

an2525
    Guest

ankieta jedzenie nocne

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej jedzenia nocnego, ankieta jest anonimowa, a zdobyte wyniki zostaną wykorzystane w pracy naukowej.
    https://docs.google.com/forms/d/1oIuv6Sj7WxdN3WbklInmcbW_mIcrbws6q7_7dZQ4xaM/viewform
    Dziękuję za udział w badaniu !
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-05-16 o 07:38

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Tonaxinum Melatonina S
    Mieszka w
    Warszawa
    Niestety skutkiem ubocznym nocnego jedzenia jest m.in. bezsenność. Przejedzenie powoduje dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, co utrudnia spokojny sen. U osób chorych bezsenność Zespół Nocnego Jedzenia pojawia się nawet 3x w tygodniu. Odczuwają one wysokie wieczorne łaknienie (polegające na spożywaniu co najmniej połowy dziennej ilości kalorii po godzinie 19.) oraz poranny głód.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocłąw
    Watek ten chyba będzie przewijał się zawsze. Temat wilczego głodu nocą jest ciągle hot. Od ponad roku męczy mnie ta dolegliwość. Niezależnie ile bym zjadł w ciągu dnia. W nocy i tak muszę wstać i coś zjeść. Testuje teraz Slimmertime, który ostatnio kupiłem, na stronie i powiem szczerze ,że nie spodziewałem się super efektów. Zaskoczony jestem za to bardzo. Przestałem czuć głód, jem normalnie kolacje a śniadanie dopiero rano. Zobaczymy jak dalej

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Takie niekontrolowane jedzenie w nocy jest już uzależnieniem i trzeba to leczyć z odpowiednimi specjalistami.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości