+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Przedwojenna recepta na oduczenie kogoś picia alkoholu to dodanie do niego kilki kropli krwi węgorza.
    Nie próbowałem tego.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Koszalin
    W przypadku alkoholiow naprawde rzadko mozna wierzyc w cudowne odstawienie. Na 100 wyjdzie to moze 10, reszta bedzie oszukiwac całą rodzine aż całkiem sie stoczy. Od takich ludzi powinno sie uciekac.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Gabryś bo cudowne odstawienie nie istnieje. Znaczy można przestać pić, ale zrobienie tego na własną rękę podziała tylko na chwilę. Alkoholizm to poważna choroba, która ma swoje przyczyny. Jak się działa na własną rękę i nawet odstawi ten alkohol na jakiś czas to tak naprawdę nie rozwiąże sprawy, bo problemy dalej będą. Stąd tak łatwo o powrót do nałogu. Jednak moim zdaniem LECZONY alkoholizm/narkomanię można wygrać

almeda
    Guest

Mza pije czy nie jest za pozno?

Nigdy nie jest za pózno. Wiem że to jest trudne żyć z kimś takim ale zawsze trzeba pomyśleć o terapii. Znam bardzo dobry ośrodek Medox w Nowym Modlinie. Gdzie leczą wszelakie uzależnienia. Może warto pomyśleć..Moja kuzynka tam się leczyła i z bardzo dobrym skutkiem.

Akena
    Guest
    Nigdy nie jest za późno, jeśli tylko chce się leczyć. Walczcie, będzie trudno, ale macie szansę - mocno trzymam kciuki. Przemyślcie dobrą terapię, jak np. Terapie Tu i Teraz, w Krakowie. Powodzenia.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości