+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Banned
    Oczywiście że lekarz jest niezbędny... wizyta cie nie uniknie. A z takich domowych sposobów to maści i masaż. Ja do masażu mogę polecić matę medivon. Solidny sprzęt i rewelacyjnie masuje. Pomaga na wszelkie dolegliwości kostno-stawowe. Ja stosuje od roku i nie raz mata wybawiała mnie z opresji Tak więc polecam, tym bardziej że cena przystępna

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cześć, bóle stawów podobnie jak Wy leczę domowymi sposobami, ale co raz częściej zastanawiam się nad wizytą u specjalisty. Czy dobry reumatolog w warszawie jest Wam znany? jakieś namiary możecie podać?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-12-16 o 09:40 Powód: spam

misko1
    Guest
    No z pewnoscia wizyta u lekarza Cie nie ominie. Mysle, ze trzeba przemyslec tez jakas fizjoterapie i zabiegi. Ja ostatnio bylem na takim wyjezdzie polaczonym z fizjoterapia i masazami w Murzasichle - w hotelu Kopieniec. Maja tam swietne zaplecze do fizjoterapii, dobrych fachowcow. Popatrz sobie na ich strone bo oferta jest ciekawa: www.kopieniec.pl Sa tam konsultacje z fachowcem, ktory opiekowal sie kadra skoczkow narciarskich za czasow Malysza, wiec na pewno Ci cos doradzi i dobierze odpowiednie zabiegi.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-12-16 o 09:46

sandicja
    Guest

bóle

przy bólach stawów rewelacyjnie sprawdzają się olejki cbd na konopieizdrowie możesz poczytać jaki olejek (z jakim stężeniem) będzie najodpowiedniejszy na twoje dolegliwości, a jeśli to nie pomoże konieczna będzie wizyta u lekarza i dodatkowe badania, lepiej teraz niż potem na starość się męczyć i żałować że nic się nie robiło

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Cytat Napisał sandicja Zobacz post
    przy bólach stawów rewelacyjnie sprawdzają się olejki cbd na konopieizdrowie możesz poczytać jaki olejek (z jakim stężeniem) będzie najodpowiedniejszy na twoje dolegliwości, a jeśli to nie pomoże konieczna będzie wizyta u lekarza i dodatkowe badania, lepiej teraz niż potem na starość się męczyć i żałować że nic się nie robiło

Olejki CBD, polecam. Tutaj można zamówić konopieizdrowie.pl/CBD , bardzo pomagają na wiele dolegliwości, też miałem problemy ze stawami i oleljki mi pomogły Olejki z konopii są nawet polecane przez lekarzy w ostatnim czasie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-01-18 o 22:45

Nie zarejestrowany
    Guest
    I tutaj ja również potwierdzam że olejki z konopi pomagają w wielu przypadkach. Ja kupiłam je jakiś czas temu ze względu na bardzo częste migreny w moim przypadku. Dzięki tym olejkom, migreny mam teraz bardzo sporadycznie. Dobrze że istnieje coś takiego jak sklep konopieizdrowie.pl

EDitk
    Guest
    Myślę, że bez opieki dobrego lekarza, jak i terapeutów się nie obejdzie przy bólach stawów. Ja polecam gabinety dr Więcków, głównie ten na Słomczyńskiego, bo tam osobiście chodzę. Zawsze mogę liczyć na rzeczową poradę i pomoc zarówno samego Pana doktora, jak i Pań fizjoterapeutek po studiach, więc widzą co robią, nie zgadują i nie czarują, tylko leczą i to skutecznie. Polecam wejść na ich stronę, tam też więcej można się dowiedzieć na temat tego co robią. rehabilitacje.org
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-02-18 o 19:48

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości